Yardım Hp Omen 17-Db0015Nt

laptop almak isteyen adam

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
25
dell g16 serisinde herkes problem belirtiryor ufak da olsa riske atmak istemiyorum
mesele dell olup olmaması değil işte Prestij çok önemli bir şey şahsen ben olsam bu fiyat bandına performanstan kırar prestije yönelirdim çünkü bunlarda tamam i9 olur 4070 olur 32 ram olur ama diğer yan özellikler eksik kalır bunu şimdi değil ürünü aldıktan sonraki süreçte anlarsın

bende para yoktu 33 e acerin osuruktan serisi nitro 5 i aldım

anlıysoun yani aynı özellikli pc asusta 50k acerde 20k falan

KS

liatrew

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
mesele dell olup olmaması değil işte Prestij çok önemli bir şey şahsen ben olsam bu fiyat bandına performanstan kırar prestije yönelirdim çünkü bunlarda tamam i9 olur 4070 olur 32 ram olur ama diğer yan özellikler eksik kalır bunu şimdi değil ürünü aldıktan sonraki süreçte anlarsın

bende para yoktu 33 e acerin osuruktan serisi nitro 5 i aldım

anlıysoun yani aynı özellikli pc asusta 50k acerde 20k falan
dostum hp nin sorunu var mı zaten onu merak ediyorum sen bana laptop öneriyosun

Emulu

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Omen 17 kullanıcısıyım 2 yıldır kullanıyorum . Şarj aleti büyüklüğü konusun dışında bir problemim olmadı 300w şarj aleti var modem boyutunda kasa gibi kullanmak zorundasınız demişler yani onun dışında kasa kalitesi mux özelliği gibi şeyleriyle öne çıkan modellerden bence .Araştırmalarınızı ısınmayan kasa olarak yapmanızı öneririm bu kasa da onlardan birisi fakat fan sesi duyarsınız aşırı kullanımda. Tabiiki ben alalı 2 yıl oldu değişimler vardır bunu da göz önünde bulundurun.

laptop almak isteyen adam

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
25
benim şahsi önerim performansa değil kaliteye yönelmen fakat ihtiyaç ve taleplerini bilmediğim için net bir şey söylemiyorum yazdım işte

omende iyidir ama rogu ya da zyprhus u tercih ederim

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri