hp pavilion ryzen 5 5600g rtx 3060 ti 15.250 tl

tascihbp

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
merhaba arkadaşlar 1 aylık kasa 15.250 tl ye çok uygun geldi bana aldım daha ekran falan kurmadım ama 4k tv de full çözünürlükte funmark test yaptım sıcaklık 88 89 derecelere çıktı gerçektende herkes kasanın sıcaklığından şikayetci daha kurmadım ama kafama takıldı acaba bu kasayı soğutmak için nasıl bir şey yapabilirim bi akıl verir misiniz kasada çok küçük bir şey

F.A.L.C.O.N

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
49
merhaba arkadaşlar 1 aylık kasa 15.250 tl ye çok uygun geldi bana aldım daha ekran falan kurmadım ama 4k tv de full çözünürlükte funmark test yaptım sıcaklık 88 89 derecelere çıktı gerçektende herkes kasanın sıcaklığından şikayetci daha kurmadım ama kafama takıldı acaba bu kasayı soğutmak için nasıl bir şey yapabilirim bi akıl verir misiniz kasada çok küçük bir şey
Maalesef kasanın dinamiği ile oynamak mümkün değil ama isterseniz canavar ile kesip ızgara koyabilirsiniz ek fan takın. Kasa küçükse imkanlar az

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Kasanın sökülebilen tarafı varsa söküp toz filtresi de ekleyebilirsiniz. Denildiği gibi ek fan da alınabilir.

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,305
Kasa maalesef çok küçük, ön tarafı kapalı. En mantıklısı kasa değişip satmak ya da oraya apu sistem koymak. İşlemci de yanılmıyorsam darboğaz yapıyor 1080 çözünürlükte. Anakartı da tuhaf bir üretimdi. Yükseltme olarak sadece 5700g geçebiliyordunuz yanlış hatırlamıyorsam.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri