35.000-45.000 TL Hp Victus 16 RTX 4070 Alınır Mı ?

emredol3

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
İşlemci
Ryzen 7 7840Hs
Ekran Kartı
Rtx 4070
Merhaba arkadaşlar, aşağıdaki laptopu almayı düşünüyorum fakat ekranı 45ntsc olması düşündürüyor fakat bir yandanda bu fiyata 4070 ekran kartı 7840 sorunsuz işlemci cezbediyor laptobı genelde oyun film web gezintisi olarak kullanacağım sizce ekranın ntsc olması kullanımda çok hissetirirmi kendini ?

mert.

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
92
O durum aslında şöyle. Daha önce daha iyisini kullandıysan farkı hissedersin. Bu 60 hz den 120'ye geçmek gibi. Asıl farkı 60'a tekrar dönünce daha fazla hissetmek gibi.

KS

emredol3

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
O durum aslında şöyle. Daha önce daha iyisini kullandıysan farkı hissedersin. Bu 60 hz den 120'ye geçmek gibi. Asıl farkı 60'a tekrar dönünce daha fazla hissetmek gibi.
Hiç laptop kullanmadım, uzun süredir masaüstü kullanıyorum monitörümde aoc g24g2u idi, yada 4060 lı rog g16 mı daha mantıklı ondada intel 13. Nesil hx var ama sorunlu olduğunu duydum

mert.

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
92
Monitörünün görüntü kalitesi güzel. Biraz fark olur hissedersin ama o laptop f-p olarak çok çok iyi. Ekranı o yüzden öyle. Eğer monitörün yanında olacaksa, görüntüyü beğenmezsen monitörden çıkış alırsın.
Şahsen 4070 varken 4060 a düşmek istemezdim.

KS

emredol3

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
Monitörünün görüntü kalitesi güzel. Biraz fark olur hissedersin ama o laptop f-p olarak çok çok iyi. Ekranı o yüzden öyle. Eğer monitörün yanında olacaksa, görüntüyü beğenmezsen monitörden çıkış alırsın.
Şahsen 4070 varken 4060 a düşmek istemezdim.
Bende öyle düşünüyorum 4070 ntsc olmasını eler fikrindeyim bi süre monitörsüz kullanıcam sonrasında alabilirim

mert.

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
92
Sattığınızı başta belirtmediğinizden karışıklık oldu.

mert.

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
92
Şöyle şuan ben 2k bir monitör kullanıyorum. Kaliteye alıştım. Sizin de sattığınız monitör kaliteli görüntü sunan bir monitörmüş. Yani siz de kaliteli görüntüye alışkınsınız. İlk bakışta görüntüdeki farklılık rahatsız edecek bunun kaçarı yok. Ancak fiyatına göre net alınır bir cihaz. Hele sonradan monitör alma gibi bir durumunuz da varsa net alınır.

KS

emredol3

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
Şöyle şuan ben 2k bir monitör kullanıyorum. Kaliteye alıştım. Sizin de sattığınız monitör kaliteli görüntü sunan bir monitörmüş. Yani siz de kaliteli görüntüye alışkınsınız. İlk bakışta görüntüdeki farklılık rahatsız edecek bunun kaçarı yok. Ancak fiyatına göre net alınır bir cihaz. Hele sonradan monitör alma gibi bir durumunuz da varsa net alınır.
Tekrar merhabalar hocam bir kaç gündür araştırıyorum, en son aşağıdaki 3 ürün arasında kaldım. Sizce hangisi mantıklı, parça kalitesinden ötürü gönlüm acer'dan yana ama ondada 4060 var. Çok kararsız kaldım.

1.
2.
3.

mert.

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
92
Bu fiyata 4060 almak istemem.
İlk başta konuştuğumuz ürünü ekrandan dolayı almayıp bütçeyi arttırdığınızı düşünüyorum. O halde %45 ntsc bir ürün de tercih etmek istemem. Geriye 1. cihaz kalıyor.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri