35.000-45.000 TL Hp Victus 16-S0050Nt Alınır Mı?

mrcdrms

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
İşlemci
AMD Ryzen 7
Ekran Kartı
Nvidia GeForce RTX 4060
Çok kötü bir laptoptan geçeceğim bu yüzden her türlü memnun kalacağıma eminim. Lakin yine de araştırmak istiyorum. Düşünceleriniz nedir bu konuda ?

solaris

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
80
Oyun ve genel maksat amaçlı kullanım için mi düşünüyorsunuz?
Elinizde şu an masaüstü bir sistem var mı?
Tabi tercih meselesi, yalnız şu var:
40.000 TL fiyat bandında Hp laptop. Oyun için masaüstü sistemler çok daha avantajlıdır.

Eğitim hayatı için de yararlı olacak bir sistem, (üniverstite) mutlaka laptop sistemlere ihtiyaç varsa (günümüzde olmazsa olmaz duruma geldiği görülüyor), elbette bu durumda, laptop çok daha faydalı olacaktır.

KS

mrcdrms

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Oyun ve genel maksat amaçlı kullanım için mi düşünüyorsunuz?
Elinizde şu an masaüstü bir sistem var mı?
Tabi tercih meselesi, yalnız şu var:
40.000 TL fiyat bandında Hp laptop. Oyun için masaüstü sistemler çok daha avantajlıdır.

Eğitim hayatı için de yararlı olacak bir sistem, (üniverstite) mutlaka laptop sistemlere ihtiyaç varsa (günümüzde olmazsa olmaz duruma geldiği görülüyor), elbette bu durumda, laptop çok daha faydalı olacaktır.
hem oyun hem de üniversite için kullanacağım hocam. bu yüzden masaüstü tercihim değildir. Daha önce gaming laptop falan kullanmadım , bu model iyi midir sizce?

solaris

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
80
Malesef ikimiz de aynı durumdayız. Gaming Laptop tecrübesi açısından..Bu durumda forumda kullanıp memnun kalan, veya şu marka ve model kullanıyorum tavsiyem budur. Avantajları daha iyidir vs şeklinde diğer arkadaşların önerileri önemli olacaktır. Önerileri biraz beklemeniz gerekecek... (Özellikle gaming laptop açısından)

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
891
Çok kötü bir laptoptan geçeceğim bu yüzden her türlü memnun kalacağıma eminim. Lakin yine de araştırmak istiyorum. Düşünceleriniz nedir bu konuda ?

Pahalı geldi biraz. Şunlardan birini alıp içine 1TB ssd taksan daha ucuza geliyor ondan. Model iyidir.

KS

mrcdrms

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Pahalı geldi biraz. Şunlardan birini alıp içine 1TB ssd taksan daha ucuza geliyor ondan. Model iyidir.
Şöyle ki hepsiburadadan aldığımda peşin fiyatına 6 taksit ile alacağım. diğer uygulamalar da biraz daha uygun ama taksit yok. bu yüzden attığınız laptoplar hepsiburadada aşağı yukarı aynı fiyat. bir de sizin attığınız pc'ler ryzen 5. benim alacağım ise ryzen 7. aralarında ciddi bi fark olur mu?

kuru cacık

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
171
O fiata göre,çok iyimiş. hepsiburadada Ryzen 5 li laptoplar,
daha bile pahalı.
İşlemci muazzam bi şey. RTX 4060 gibi 2 tane e.kartını bile besler,neredeyse.

KS

mrcdrms

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
O fiata göre,çok iyimiş. hepsiburadada Ryzen 5 li laptoplar,
daha bile pahalı.
İşlemci muazzam bi şey. RTX 4060 gibi 2 tane e.kartını bile besler,neredeyse.
aynen hocam bu özellikler olan laptoplar daha yüksek fiyatlarda şuan.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri