HP X27QC monitör alınır mı yardım

MirsatBudak01

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
151

MirsatBudak01

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
151
hocam curved istiyormuşsunuz yeni fark ettim . O fiyata 27'' curved bulmak zor evet hp iyi markadır kaliteli bir çok ürünü vardır yakın bir arkadaşım 22'' kullanıyor ve seviyor yani hp kaliteli ve belirttiğim gibi panel VA parlaklık açısından iyidir lakin renk canlılığı açısından bayağı kötü IPS panel almanızı öneririm eğer curved istemezseniz düz monitör önerebilirim. ve evet 2k gayet iyi fiyatına göre tek düşük sıkıntısı VA panel olması.

MirsatBudak01

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
151
Bu arada curved ekranlar genelde VA panel oluyor diye biliyorum ama yanlışım olabilir
ewt curved lar genelde va oluyor ıps ler pahalı düz ıps ler 3000 üstünde bir sürü mevcut eğer curved istiyorsunuz bu fiyata alınması gereken bir ürün hemde 2k çözünürlük

MirsatBudak01

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
151
+ : 27'' olması / Curved olması / 165Hz olması / 2K çözünürlüğe Sahip olması
- : Va Panel olması / Dahili hoparlör Olmaması

fiyatına göre iyi bence hocam zaten dediğiniz gibi curved istiyorsanız ıps panel bu fiyata zor alınır kısaca monitör.

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761
Hocam En iyilerine göre sıralıyorum;

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Hocam En iyilerine göre sıralıyorum;
Gigabyte monitör Amazon satışında vardı sanırım, iade kolaylığı açısından değerlendirilebilir, İbrahim hocam açmıştı konusunu

KS

drmpembe

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Curved önermiyorum hocam sevmediğim monitörler.
Önermeme sebebiniz nedir hocam monitör işinden pek anlamıyorum da? Birde son attığınız monitörle benim attığım arasında sizin attığınızı öne çıkaran ne gibi farklılıklar var (IPS/VA farkı var bunun haricinde) uğraştırdıysam kusura bakmayın

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761
Öncelikle Panel kötü sonrasında 23 inç alıyorsun zaten kavisli olduğu içi 20-22 arası bir şey oluyor birde hocam yanlış anlaşılmasın seven alır ben sevmiyorum düz daha iyi geliyor bana.

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761
Curved'ın avantajını görmeniz için 27'' hatta 32'' bir monitör kullanıyor olmanız gerekmekte ki o kıvrımın görüş açınıza sağladığı faydayı görebilesiniz. tabi birde buda var.

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Önermeme sebebiniz nedir hocam monitör işinden pek anlamıyorum da? Birde son attığınız monitörle benim attığım arasında sizin attığınızı öne çıkaran ne gibi farklılıklar var (IPS/VA farkı var bunun haricinde) uğraştırdıysam kusura bakmayın
Curved 27 ve sonrasında daha verimli olduğunu düşünüyorum, va ve IPS farkını videolardan vs daha detaylı görebilirsiniz hocam. Ama seviyorum derseniz bir süre sonra curved ekrana da alışıyorsunuz merak etmeyin

KS

drmpembe

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Curved 27 ve sonrasında daha verimli olduğunu düşünüyorum, va ve IPS farkını videolardan vs daha detaylı görebilirsiniz hocam. Ama seviyorum derseniz bir süre sonra curved ekrana da alışıyorsunuz merak etmeyin
teşekkür ederim attığım monitör 27 inç bu monitörün VA olması dışında bir sıkıntısı var mıdır fiyat uygun olduğu için o yüzden kararsız kaldım. Müşteri temsilcisine sorduğumda şu an kampanyada olduğu için öyle olduğunu söyledi ama

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri