Fırsat HyperX Cloud Core Wireless ( 1.099 TL )

White Ravens

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,169

- - URUN LINK - -

NDo7WAsZ8Fj.png

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761
Güzel kulaklık iyi fiyat.
Eğer kablolu hali indirime girerse kesin alınmalı;

APRİLİKUKA

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
889
Sürekli şarj edip şarja kullanmak zorunda kalabilirsiniz o zaman da kablosuz kulaklığa kablosuz özelliği için para vermek gereksiz oluyor yorumlarda kulaklıktan memnunlar diğer alacağınız kulaklık neydi ?

emrebuduncar

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
Güzel kulaklık iyi fiyat.
Eğer kablolu hali indirime girerse kesin alınmalı;
kral bana kulaklık bulabilcen mi 1000 TL ye kadar sana zahmet aha kesin bunu al dediğin bi kulaklık var mı paylaştıklarına baktım da bilemedim ya

KS

White Ravens

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,169
Türkçe inceleme bulamadım, ürünü inceleyebilirsiniz.

brkmrcan13

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Almayı düşünenlere kendi yorumumu paylaşmak istiyorum:

Yaklaşık 25 gün boyunca deneyimledim ve malesef iade etmek zorunda kaldım.
Cs Go, Warzone gibi fps oyunlarında yer-yön tayini yapılabiliyor, dust2 de midde dururken t base'den b ye giden birisini rahatlıkla duyabiliyordum (Volume 0.3'de)
Silah ve çatışma sesleri çok fazla geliyor ama hala ayak sesi vb ayırt etmek mümkünde, fakat konfor konusunda yetersiz bence.
Yapısı sıkı, deri yastıklı ve kafayı tamamen sarıyor. Benim gibi büyük kafanız varsa hem kulaklar hem kafa üzerinde baskı oluşturacak ve aşırı terletecektir.
1 saatten sonra kulaklarda ağrı, 2 saatten sonra ise kulaklığı çıkarma isteği duydum.
Şarj süresi yeterli, alıcısı da düzgün ve stabil çalışıyor.

KS

White Ravens

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,169

Cs Go, Warzone gibi fps oyunlarında yer-yön tayini yapılabiliyor, dust2 de midde dururken t base'den b ye giden birisini rahatlıkla duyabiliyordum (Volume 0.3'de)
Silah ve çatışma sesleri çok fazla geliyor ama hala ayak sesi vb ayırt etmek mümkünde, fakat konfor konusunda yetersiz bence.
Yapısı sıkı, deri yastıklı ve kafayı tamamen sarıyor. Benim gibi büyük kafanız varsa hem kulaklar hem kafa üzerinde baskı oluşturacak ve aşırı terletecektir.
1 saatten sonra kulaklarda ağrı, 2 saatten sonra ise kulaklığı çıkarma isteği duydum.
Kulaklık padleri değiştiriliyor mu?

brkmrcan13

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Kulaklık padleri değiştiriliyor mu?
Kendim denemedim, çünkü sadece padler değil ayrıca ciddi bir sıkma kaynaklı baskı vardı. Ama almadan önce yaptığım araştırmalarda youtube'da kulaklık konforu artırma gibi bir video görmüştüm, orada bu kulaklık için değiştiren birisi vardı diye hatırlıyorum.
Kontrol etmekte fayda var.

KS

White Ravens

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,169
Kendim denemedim, çünkü sadece padler değil ayrıca ciddi bir sıkma kaynaklı baskı vardı. Ama almadan önce yaptığım araştırmalarda youtube'da kulaklık konforu artırma gibi bir video görmüştüm, orada bu kulaklık için değiştiren birisi vardı diye hatırlıyorum.
Kontrol etmekte fayda var.
Performansı iyi ama padler sıkıntıysa, pad değiştirilip sorun çözülebilir diye düşünmüştüm.
Almayı düşünen olursa araştırsın.

Wox

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
20

hocam sayende almaktan vazgeçmiş olabilirim çünkü ( gereğinden fazla terleyen biriyim ve asla daralmaya gelemiyorum yorumunuz için teşekkür ederim)

Ozinga

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Cloud Core Wireless DTS kullanıcısıyım, kulaklığı tamamen sarıyor, pedleri yumuşak ve kaliteli kulağı acıtmıyor. Günde 5 saat kullanıyorum ve terleme konusunda sorun yaşamadım. Mikrofon çıkarıp takılabilir ve ses algılaması başarılı. Dolby ücretsiz lisans desteği ile müzik dinlemesi gayet hoş.
Wireless kulaklık olarak fiyatı çok iyi.

Tek sıkıntı şarj seviyesini göremiyoruz ve şarj kablosunun biraz daha uzun olmasını beklerdim.

Kısacası beklentinize göre karar vererek alın.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri