Hyperx NGENUITY yazılımı sürekli çöküp duruyor

tal0000n

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
Aga giriyorum hyperx'ın yazılımına sürekli çöküyor format attım pc ye geçenlerde yine aynısını yaptı nasıl düzeltcem.Mesala giriyorum bir ışığı falan değiştiriyorum geri çöküyo makro ayarlıcam çöküp duruyor sistemde bir sıkıntı yok

KS

tal0000n

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
Aga giriyorum hyperx'ın yazılımına sürekli çöküyor format attım pc ye geçenlerde yine aynısını yaptı nasıl düzeltcem.Mesala giriyorum bir ışığı falan değiştiriyorum geri çöküyo makro ayarlıcam çöküp duruyor sistemde bir sıkıntı yok
beyler nasıl yaptıysam şuan çökmüyor sildim geri yükledim ama microsoft store indirme hatası verdi hizmetlerden windows updateyi elle den otamatiğe çektim indirdim düzeldi.Sonra elle ye geri çektim 2 şekildede sorunsuz çalıştı

DTB

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Ben Windows Storedan indirmek yerine .exe olarak kurmanı öneririm ben kullandığımda bir sıkıntı olmamamıştı, Windows Store sürümü hatalı galiba.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri