HyperX QuadCast mikrofon sorunu!

islam53

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
2 gün içinde başıma gelenleri anlatmıştım arkadaşlar eski bir anakart a geçmiştim ekran kartımı güncelledim yanlız anakart DDR3 destekli şuanda biliyorsunuz. Neyse sorunum HyperX QuadCast mikrofon kullanıyorum oda içerisinde televizyon var arkadan ses alıyor fan sesleri alıyor Nvidia programının gürültü azaltması yeterli olmadı acaba nasıl bir çözüm bulabilirim OBS kullanmak istemiyorum bana akıl verebilecek varmı

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Cvp: HyperX QuadCast mikrofon sorunu!

Mikrofonun kendi üzerinde odak noktası belirleyebileceğiniz tuşlar var bildiğim kadarıyla ama bakıp detaylı bir bilgi bulursam paylaşacağım.

Net bir çözüm bulamadım ama Windows Ayarları > Sistem > Ses altından Giriş cihazları bölümünden mikrofon ses ayarınızı 40 ile 50 arasında bir değerde tutmanız işe yarayabilir. Bu soruna rastlayan yabancı kaynaklarda 4 kişi buldum ve bu şekilde çözmüşler sorunu.

KS

islam53

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Cvp: HyperX QuadCast mikrofon sorunu!

Onlar hakkında bilgim var ama yeterli olmuyor bana yazılım program gibi bişey lazım mikrofon un kendi yazılımı yok ne yazık ki anakart eski olduğu için ses kartı dandik geliyor olabilir bu buna neden oluyor olabilir mi acaba OBS programında düzeliyor yanlız OBS işlemciye yüklenince oyunda sorun yaşıyorum

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri