Hyperx Stinger menşete sorunu

Mehmet Emin

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Öncelikle merhabalar bundan 3 ay önce media marktan hyperx stinger kulaklık aldım internet üzerinden, kullanmaya başladım 2 ay önce bu kafa ayarı yapılan yerdeki plastik biraz dışa çıkmaya başladı ve artık eskisi gibi sert bi şekilde tutmuyor metal kafa ayarını kayıp gidiyor şimdi tam anlamamış olablirsiniz görsellere bakarsanız CE sertifikasının olduğu plastik yer bi vidayla tutturulmamış ama diğer taraf taş gibi duruyor acaba garanti kapsamına girermi ?

KS

Mehmet Emin

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ya tasarımı çok saçma yapmışlar onun bi altındaki plastik parça 4 vidayla tutturulmuş üst taraf vidayla tutturulmamış ya şimdi ankaradayım istanbula yollamak gerekiyor ve galiba gönderirken kargo parasını bana kitliyorlar :/

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Mehmet Emin' Alıntı:
ya tasarımı çok saçma yapmışlar onun bi altındaki plastik parça 4 vidayla tutturulmuş üst taraf vidayla tutturulmamış ya şimdi ankaradayım istanbula yollamak gerekiyor ve galiba gönderirken kargo parasını bana kitliyorlar :/

servisle görüşüyorsun çoğu servis kendi ödüyor kargo parasını anlaşmalı oldugu vardır

KS

Mehmet Emin

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
şimdi ben media marklamı iletişime geçicem yoksa hyperx lemi bi aydınlatın beni ?

KS

Mehmet Emin

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
beni anladınızmı bilmiyorum ama tam olarak yalama yaptı desem yeri olur diye düşünüyorum son kararınız nedir acaba ? 1 tarafı yalama oldu diğer taraf taş gibi tutuyor.

KS

Mehmet Emin

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
hocam içinden çıkan uzatma kablosunu kutuya koymaya gerek varmı ?? çünkü sesle alakalı bi sorun olmadığı için?

KS

Mehmet Emin

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
kutuya sığdırana kadar canım çıktı neyse artık oda gitsin artık umarım 20 gün sürmez

KS

Mehmet Emin

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
peki çok sağolun hocam zahmet oldu valla son bi sorum olucak ben bu kulaklığı media markt ın internet sayfasından aldığım için en yakın media markta götürmek yeterli olucaktır demi saçma oldu biraz ama pürüz kalmasın istedim

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Mehmet Emin' Alıntı:
peki çok sağolun hocam zahmet oldu valla son bi sorum olucak ben bu kulaklığı media markt ın internet sayfasından aldığım için en yakın media markta götürmek yeterli olucaktır demi saçma oldu biraz ama pürüz kalmasın istedim

Fatura ve garanti belgesi bide kutu ile götürmen yeterli :)

Enes Değirmenci

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
0
Mehmet Emin' Alıntı:

İstediğin mediamarkt a goturebilirsin o konuda problem yok

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri