İcue update sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MCK

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhabalar, corsair h100i elite capelix sıvı soğutucunun montajını yaptıktan sonra icue programını açtığımda bu sorunla karşılaştım

ne yaptıysam düzelmedi geçenlerde buna benzer bir konu görmüştüm ama bulamadım acaba yardımcı olabilir misiniz?

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,129
Cvp: İcue update sorunu

Biraz bakıp eğer bir çözüm önerisi bulursam paylaşacağım. Siz bu arada Corsair desteğe yazın.

Yazılım odaklı bir sorunmuş. Corsair Teknik desteğe yazın size bir HEX dosyası gönderecekler onunla sorunu başka modellerde çözenler olmuş. Sizin modelin HEX dosyası farklıdır o yüzden desteğin el atması gerek.

KS

MCK

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
RE: Cvp: İcue update sorunu

ugur.gozaydin' Alıntı:
Biraz bakıp eğer bir çözüm önerisi bulursam paylaşacağım. Siz bu arada Corsair desteğe yazın.

tamamdır hocam bekliyorum inşallah hallederiz.

ugur.gozaydin' Alıntı:

Yazılım odaklı bir sorunmuş. Corsair Teknik desteğe yazın size bir HEX dosyası gönderecekler onunla sorunu başka modellerde çözenler olmuş. Sizin modelin HEX dosyası farklıdır o yüzden desteğin el atması gerek.

Corsair desteğe yazdım umarım çözülür hocam ilginiz için sağolun.

KS

MCK

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
@"ugur.gozaydin" Hocam merhaba, Bugün bilgisayarı açıp icue yazılımını açtığımda sorunun düzeldiğini gördüm şuanda herhangi bir sorun gözükmüyor.

Dün eski sürümünü yüklemiştim belki yeni sürümde hata vardır diye ilk yüklediğimde bir şey yoktu şuan düzelmiş tam neden oldu anlayamadım.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,129

Yazılım odaklı bir sıkıntı var belli o halde. Eski sürümü kurduğunuzda sorun çözülmüşse başka açıklaması yok. Siz yine de Corsair 'e yazın.

KS

MCK

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
RE: Cvp: İcue update sorunu

ugur.gozaydin' Alıntı:
Yazılım odaklı bir sıkıntı var belli o halde. Eski sürümü kurduğunuzda sorun çözülmüşse başka açıklaması yok. Siz yine de Corsair 'e yazın.

Yazdım hocam dün akşam. Teşekkürler.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,129

Sorunu çözdüğünüze ve çözümü paylaştığınıza sevindim.

Başka sorularınız için foruma yine bekleriz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri