İkinci El Ekran Kartı Neden Bu Kadar Ucuz?

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,100
Hocalarım merhaba size birşey sormak için burdayım. Bu d.a forumunda 2.el kısmında neden bu kadar ucuza satıyorlar anlayabilmiş değilim. Açıklarsanız sevinirim
@PCBudur bu arkadaş satıyor galiba

Moderatörün son düzenlenenleri:

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760

Ahmeet_1

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
892
Hocalarım merhaba size birşey sormak için burdayım. Bu d.a forumunda 2.el kısmında neden bu kadar ucuza satıyorlar anlayabilmiş değilim. Açıklarsanız sevinirim
Bu kadar ekran kartı satandan korkacaksın. Adamın dediğine inanırsın sadece herşey yapmış olabilir hiç bişey yapmamista olabilir. Bol şans

KS

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,100
Bu kadar ekran kartı satandan korkacaksın. Adamın dediğine inanırsın sadece herşey yapmış olabilir hiç bişey yapmamista olabilir. Bol şans
inanmaktan değilim hocam sadece akıl sır erdiremiyorum ki satışlarıda fazlaymış duyduğuma göre alan arkadaşlarda varmış ama güvenilir gelmiyor ki tr fiyatı bile düşük olunca şüphe uyandırmıyor değil eğer tr faturalı olan bir ürün neden aynı ülkede daha düşüğe satılır hemde sorunsuz

furkandemirci

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
39
hocam evga ondan da ucuza olmuştur piyasadan çekildi satın alınanların desteğini sağlayacağım dedi ama yine de güven olmaz evga almayın bu saatten sonra

PCBudur

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

Çok ucuz değil madencilik bittiğinden dolayı herkes elindeki ekran kartlarını çıkarmaya başladı. Satıcı çok olunca haliyle rakam ucuzluyor ki ürününü satan kişi satabilsin örneğin misal 3070 ekran kartı düşünün zamanında ben bu kartı 20 bin liradan bile sattım. Şuan madencilik bitti önceden çok talep vardı ekran kartı yoktu ekran kartı değerliydi şuan ise tam tersi ekran kartı çok ama talep eskisi gibi yok ne oluyor haliyle rakamlar düşüyor.

Ek olarak ürünlerimi gelip deneyip alabilirsiniz. En ufak sorunları yoktur. Gayet temiz sorunsuz çalışan ürünlerdir.

KS

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,100
Çok ucuz değil madencilik bittiğinden dolayı herkes elindeki ekran kartlarını çıkarmaya başladı. Satıcı çok olunca haliyle rakam ucuzluyor ki ürününü satan kişi satabilsin örneğin misal 3070 ekran kartı düşünün zamanında ben bu kartı 20 bin liradan bile sattım. Şuan madencilik bitti önceden çok talep vardı ekran kartı yoktu ekran kartı değerliydi şuan ise tam tersi ekran kartı çok ama talep eskisi gibi yok ne oluyor haliyle rakamlar düşüyor.

Ek olarak ürünlerimi gelip deneyip alabilirsiniz. En ufak sorunları yoktur. Gayet temiz sorunsuz çalışan ürünlerdir.
Ama hocam şuan tr de satılan piyasaninda altına olması gerçeği ne peki?

fastdriver3459

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
253
Bariz mining kokuyo gibi geldi bana bu kartlar

thebigbadboy

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Normalde olması gereken fiyatlara geri dönülmüş, mining olduğu bariz belli çünkü Asya ülkeleri çok fazla eth kazıyordu ve şimdi eth'a bağlı coinlerin kazımı kapatıldı o yüzden herkes elindekini çıkarmak istiyor, sıfır ürünlerin fiyatı da gitgide düşecek tabikide dolar da yükselmezse, olması gereken 2.el fiyatları bunlar ama kendinizi riske atmayın ve almayın demek isterim, kadıköy yazıcıoğluna giderek sıfır 3050'lileri uranium pc gibi yerlerden alabilrisiniz, uzun zamandır dükkanı olan yerleri tercih edin derim, pazarlıkla ve gezerek çok ucuza bulabilirsiniz bu fiyata

fastdriver3459

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
253
Normalde olması gereken fiyatlara geri dönülmüş, mining olduğu bariz belli çünkü Asya ülkeleri çok fazla eth kazıyordu ve şimdi eth'a bağlı coinlerin kazımı kapatıldı o yüzden herkes elindekini çıkarmak istiyor, sıfır ürünlerin fiyatı da gitgide düşecek tabikide dolar da yükselmezse, olması gereken 2.el fiyatları bunlar ama kendinizi riske atmayın ve almayın demek isterim, kadıköy yazıcıoğluna giderek sıfır 3050'lileri uranium pc gibi yerlerden alabilrisiniz, uzun zamandır dükkanı olan yerleri tercih edin derim, pazarlıkla ve gezerek çok ucuza bulabilirsiniz bu fiyata
Uranium PC hala duruyomu ya yıllardır

fastdriver3459

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
253
valla duruyor, sürekli ddr2 ram, ddr3 ram vb şeyleri temin edebiliyorum :D
İstanbul'dan taşınmadan önce gençliğim Kadıköy'de geçti çok iyi bilirim bide simsar bilgisayar vardı😀 pardon o uranium PC di hatta masaların üzerinde uzay kasa sistemlerle test edip alım satım yapiyolar

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,633
ikinci el piyasası hepsi böyle ucuz , ve bozuk ihtimali yüksek diye böyle

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri