Ikinci el Gamepower Calypso

zemi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Selam arkadaşlar Sahibinden get ile Gamepower Calypso blue switch satın aldım. baya da uyguna aldım bence 340 TL. Kutusu garantisi var ama fatura yok. Kozmetik olarak bir sıkıntısı yok çizik vs. Işıklandırmasıda iyi tüm modları şıkır şıkır çalışıyor. Aldığım arkadaş klavye al-sat işi ile uğraşıyor gayette güzel paketledi gönderdi ama diğer calypso ilanlarina bakınca hem ucuza aldım hem al-sat ile uğraşan birinden aldım adam tertemiz klavyeyi ucuza verdi biraz tereddüt ediyorum açıkçası. Hiçbir kusur göremedim şuanlik. İleride ne gibi sıkıntılar çıkarır,klavyeyi başka nasıl deneyip test edebilirim,siz olsanız killanir miydiniz bu durumdan?

Buraqq

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
336
Selam arkadaşlar Sahibinden get ile Gamepower Calypso blue switch satın aldım. baya da uyguna aldım bence 340 TL. Kutusu garantisi var ama fatura yok. Kozmetik olarak bir sıkıntısı yok çizik vs. Işıklandırmasıda iyi tüm modları şıkır şıkır çalışıyor. Aldığım arkadaş klavye al-sat işi ile uğraşıyor gayette güzel paketledi gönderdi ama diğer calypso ilanlarina bakınca hem ucuza aldım hem al-sat ile uğraşan birinden aldım adam tertemiz klavyeyi ucuza verdi biraz tereddüt ediyorum açıkçası. Hiçbir kusur göremedim şuanlik. İleride ne gibi sıkıntılar çıkarır,klavyeyi başka nasıl deneyip test edebilirim,siz olsanız killanir miydiniz bu durumdan?
Bir sıkıntısı yoksa fiyat uygun ama yanlış hatırlamıyorsam gamepower vb. marka klavyelerin tuşlarında biraz kullanımdan sonra çok kullanılan tuşların basmaması vesaire. gibi sorunlarla karşılaşıldığını görmüştüm.

fastdriver3459

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
254
Bir sıkıntısı yoksa fiyat uygun ama yanlış hatırlamıyorsam gamepower vb. marka klavyelerin tuşlarında biraz kullanımdan sonra çok kullanılan tuşların basmaması vesaire. gibi sorunlarla karşılaşıldığını görmüştüm.
Bizzat 2 senedir kullandığım klavye çok memnunum şuan için bir sıkıntı yoksa güle güle kullanın

KS

zemi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Teşekkürler arkadaşlar

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,303
Aldığınız ürün ne kadar kaliteliyse o kadar uzun ömürlü olmasını beklersiniz. Genel olarak game power ürünlerinde basmama gibi sorunlar gördüm.

KS

zemi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Ben de aynı şikayetleri duydum da bir tarafta calypso gamepower'in en sağlam klavyesi diyor hocam fiyatta uygun olunca aldim

fastdriver3459

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
254
Ben de aynı şikayetleri duydum da bir tarafta calypso gamepower'in en sağlam klavyesi diyor hocam fiyatta uygun olunca aldim
Duyumlara bakarsak her ürünün ben sana sorunlusunu örnek gösteririm o sole bu böle diye düşünürsen bişey alamazsın alıp kullancaksin tecrübe ediceksin bu fiyata çeşme altında yikasanda bişey olmayan (optic mekanik) klavye daha beklentin olabilir ki he su yönünü soyliyeyim klavye sesli blue switch olduğu için senin için sorun yoksa gulr güle kullan

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri