Soru İkinci Ram

3miRun

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Merhaba, sistemimde bir tane 8GB RAM var ve buna bir 8GB daha eklemek istiyorum ancak uyumluluk sorunları çıkar mı bilmiyorum. Şuanki RAM'im . İnternette aynısını bulamadım bu yüzden benzerlerini önerebilir misiniz? Bard'a sordum ve bana ürününü önerdi, biri 3000MHz diğeri 3200Mhz. Size sorup emin olayım dedim. Sizce bu ürünle uyumlu çalışabilecek olan RAM'ler neler. Hepsiburada indirim kodum var o yüzden Hepsiburada'da varsa onlardan söyleyebilir misiniz.

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,149
Merhaba, sistemimde bir tane 8GB RAM var ve buna bir 8GB daha eklemek istiyorum ancak uyumluluk sorunları çıkar mı bilmiyorum. Şuanki RAM'im . İnternette aynısını bulamadım bu yüzden benzerlerini önerebilir misiniz? Bard'a sordum ve bana ürününü önerdi, biri 3000MHz diğeri 3200Mhz. Size sorup emin olayım dedim. Sizce bu ürünle uyumlu çalışabilecek olan RAM'ler neler. Hepsiburada indirim kodum var o yüzden Hepsiburada'da varsa onlardan söyleyebilir misiniz.
Elindekinide sat cift kanal ram al

Rediron

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
600
Aynı rami alman her zaman daha garanti. Farklı ram çalışır aynı değerlerde olursa genelde ama çalışmama ihtimali de göz ardı edilemeyecek kadar küçük değil. Sahibinden'de bir tane var. Yoksa eskini satın Sahuraka'nın dediği gibi tavsiyem.

KS

3miRun

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Aynı rami alman her zaman daha garanti. Farklı ram çalışır aynı değerlerde olursa genelde ama çalışmama ihtimali de göz ardı edilemeyecek kadar küçük değil. Sahibinden'de bir tane var. Yoksa eskini satın Sahuraka'nın dediği gibi tavsiyem.
almak isterdim de hepsipay'de param var, bazı sebeplerden dolayı banka hesabıma bloke koydular ama garip bir şekilde hepsiburadada alışveriş yapabiliyorum (kart kayıtlı) birşeyler sipariş edip iade ederek hepsipayde 650 lirasına kadar geri aldım bankadan ancak parayı hiçbir türlü çekemiyorum sadece hepsiburada üzerinden alışveriş yapabiliyorum. Bir şekilde bu parayı almak mümkün müdür acaba? Örneğin epin tarzı bişeyler alsam bunları alan siteler var mı?

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri