İlerideki hayalleriniz nedir?

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Soru başlıktaki gibi. İleride yapmak istediğiniz bir şey varmı ? Ben yapay zeka mühendisi olup robotların yazılımını yazmak istiyorum.

MirvaLe

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
131
Yaş 30 oldu artık. hayal filan bizden geçti. Ev iş, git gel yaşıyoruz işde. Onun dışında fazla atraksiyona gelemiyorum ben.

ckribrahim

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,099
Mümkünse. DLC'de İndirim Kralları diye program yapmak :D

Hurdacılar var. Arabacılar var. Defineciler var. Depocular var. Biz niye yokuz :D

sercann0011

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
136
witcher 4 5 6 7 8 9 diye sonsuza kadar çıkması için cd projecte baskın yapmak istiyorum ileride

KnithsSs

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
58
Oda güzel. Ne tür şeyler , şuan yapıyormusunuz?
Fragmovie, edit, lyric gibi
Hangi programı kullandınız , ne tür editler? Bende ilgilenmiştim bir zamanlar o yüzden soruyorum.
Capcut, alight motion ama alight motion ile fazla alakam olmadi sadece kalite için kullaniyordum fakat telefonum kotu oldugundan o bile kaldirmadi simdi pc den ücretsiz bir kaç edit programi ariyorum ama bulamadim.

KS

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Fragmovie, edit, lyric gibi

Capcut, alight motion ama alight motion ile fazla alakam olmadi sadece kalite için kullaniyordum fakat telefonum kotu oldugundan o bile kaldirmadi simdi pc den ücretsiz bir kaç edit programi ariyorum ama bulamadim.
Bende 2 yıl önce alight motion kullandım kendimi o uygulamada biraz geliştirdim diyebilirim. Cs , valorant ve lyrics editleri yapıyordum ve fena değildim (telefonum çok kötü o yüzden pek istediğim gibi gitmedi).

KnithsSs

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
58
Bende 2 yıl önce alight motion kullandım kendimi o uygulamada biraz geliştirdim diyebilirim. Cs , valorant ve lyrics editleri yapıyordum ve fena değildim (telefonum çok kötü o yüzden pek istediğim gibi gitmedi).
Tek sorun cihaz zaten artik çok yavasladi elimdeki telefon capcut da bile basit bir editte kasiyor anlayacaginiz o yuzden sistem aldim zaten başka hiç bir şeye ilgim yok edit ve python tarzi uygulamalar harici iyi bir edit programi bulamazsam bi süreliğine pyhtondan devam edeceğim.

KS

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Tek sorun cihaz zaten artik çok yavasladi elimdeki telefon capcut da bile basit bir editte kasiyor anlayacaginiz o yuzden sistem aldim zaten başka hiç bir şeye ilgim yok edit ve python tarzi uygulamalar harici iyi bir edit programi bulamazsam bi süreliğine pyhtondan devam edeceğim.
Yazılım iyidir. After effect mükemmel , zaten bilirsiniz. Fakat ücreti ne kadar bilmiyorum. Apk vs bir şey yaparak bedavaya getiremezmisiniz?

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761
Üni'yi Bilgisayar M. - SiberGüvenlik - Yazılım kazanamazsam MSÜ hayalim var.Eğer oda olmazsa şuanda Stajyerlik yaptığım iş yerinde devam etmek ve açıktan Üni okumak.

KS

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Üni'yi Bilgisayar M. - SiberGüvenlik - Yazılım kazanamazsam MSÜ hayalim var.Eğer oda olmazsa şuanda Stajyerlik yaptığım iş yerinde devam etmek ve açıktan Üni okumak.
İnşallah bilgisayar alanını kazanırsınız ne diyelim. Msü neydi bu arada?

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri