İlerideki hayalleriniz nedir?

KnithsSs

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
58
Yazılım iyidir. After effect mükemmel , zaten bilirsiniz. Fakat ücreti ne kadar bilmiyorum. Apk vs bir şey yaparak bedavaya getiremezmisiniz?
Hocam bazi versiyonlari mevcut ama pc de arka planda ne tür olaylar dönüyor bilemedigimden bir de sistemi yeni aldigimdan kiyamiyorum içinde 20 adet adbode uygulamasi olan bir paket satista yaklasik yanlis hatirlamiyorsam 130 tl civari gayet uygun yakin zamanda onu alacağım. Yazilimada ilgim var fakat 2 iş ayni anda yurumez yazilimida bir deneyeceğim hangisi daha çok içime sinerse ordan devam etmek istiyorum bunlarida hobi olarak değil iş olarak yapmak istiyorum.

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761
Hocam crackli versiyonlari mevcut ama pc de arka planda ne tür olaylar dönüyor bilemedigimden bir de sistemi yeni aldigimdan kiyamiyorum içinde 20 adet adbode uygulamasi olan bir paket satista yaklasik yanlis hatirlamiyorsam 130 tl civari gayet uygun yakin zamanda onu alacağım. Yazilimada ilgim var fakat 2 iş ayni anda yurumez yazilimida bir deneyeceğim hangisi daha çok içime sinerse ordan devam etmek istiyorum bunlarida hobi olarak değil iş olarak yapmak istiyorum.
  1. "Crack" ve yasal olmayan her türlü konu açmak ve öneri yapmak yasaktır.

KS

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Hocam crackli versiyonlari mevcut ama pc de arka planda ne tür olaylar dönüyor bilemedigimden bir de sistemi yeni aldigimdan kiyamiyorum içinde 20 adet adbode uygulamasi olan bir paket satista yaklasik yanlis hatirlamiyorsam 130 tl civari gayet uygun yakin zamanda onu alacağım. Yazilimada ilgim var fakat 2 iş ayni anda yurumez yazilimida bir deneyeceğim hangisi daha çok içime sinerse ordan devam etmek istiyorum bunlarida hobi olarak değil iş olarak yapmak istiyorum.
Editörlük için iş olarak youtuber ' lerin videolarını editleyebilirsiniz bence fena para almıyorlardır , yapılabilir. Onun dışında dizi sektörü olabilir vs .

KnithsSs

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
58
Editörlük için iş olarak youtuber ' lerin videolarını editleyebilirsiniz bence fena para almıyorlardır , yapılabilir. Onun dışında dizi sektörü olabilir vs .
Hocam ben pek onlara sıcak bakan biri değilim daha çok freelance olarak çalışmak istiyorum kazanclarda euro/dolar bazindan geleceği için daha iyi olur freelance.

KS

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Hocam ben pek onlara sıcak bakan biri değilim daha çok freelance olarak çalışmak istiyorum kazanclarda euro/dolar bazindan geleceği için daha iyi olur freelance.
Bu işte freelance ne yapabilirsiniz ki ?

KS

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Tek bir kişi için çalışmadan parasını verenin işini yapar aynı anda bir çok kişinin işini yaparak da para kazanır tabi bu iş için bunu kullanan olur mu bilmiyorumç
Freelance olmadanda bu iş böyle yapılıyor zaten.

KnithsSs

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
58
Hocam freelance sitelerinde örneğin 5euroya hazir temlate lyric video yapan bile var ve bu herif 2k satis yapmis siz dusunun ne kadarpara kaldirdigini ben ilgi gösterip bir şeyler yapmak istiyorum ve böyle şeyleri normal fiyati 40 euro/dolar civarı. Dersenizki nasıl satis yapacaksin falan youtube instagram tiktok hesabi acar oraya yaptigim editleri yuklerim yukledigim editleride freelance sitesine link olarak koyarim insanlar işimi beğenirse benimle çalışırlar. Onun dışında siiznde dediğiniz gibi youtuberlarin editlerini veya sarklilarin lyriclerini yapip ihtiyaciniz olan parayi kazanabilirsiniz.

KS

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Hocam freelance sitelerinde örneğin 5euroya hazir temlate lyric video yapan bile var ve bu herif 2k satis yapmis siz dusunun ne kadarpara kaldirdigini ben ilgi gösterip bir şeyler yapmak istiyorum ve böyle şeyleri normal fiyati 40 euro/dolar civarı. Dersenizki nasıl satis yapacaksin falan youtube instagram tiktok hesabi acar oraya yaptigim editleri yuklerim yukledigim editleride freelance sitesine link olarak koyarim insanlar işimi beğenirse benimle çalışırlar. Onun dışında siiznde dediğiniz gibi youtuberlarin editlerini veya sarklilarin lyriclerini yapip ihtiyaciniz olan parayi kazanabilirsiniz.
İnşallah hocam hayırlısı olsun.

KS

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Evet ciďden bazilari böyle neden böyleler anlamıyorum ama tek kişi içinde çalışmak herkese göre değildir.
Aslında onların videosunu editlemekden diğerlerine zaman ayırmak pek mümkün olurmu bilmiyorum.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri