Ilk AMD Sistemimde Ben Ve Driver Timeout Hatasi

KS

Boromir

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
amduw23g görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti ve başarıyla bu durumdan kurtuldu. Yeni fantazim.

KS

Boromir

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
Var hocam. Ben AMD cleanup ile tekrardan yukledim. Discord adresim Hageshiku.

KS

Boromir

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
LOG UPDATE.

Incehesap bana Sistemi yollamami CPU yada GPU'da problem olabilecegini soyledi. Birde PBO'yu disable etmem gerektigini soylediler. Kargo sigortasiz gidiyor. Birde PC'ye birsey olmasi eksik. Sahsen yollamadim PC'yi. Biraz beklesinler. Ben Cleanup tool ile yeni yukleme yaptim. Sorun baska oyunlarda teskil edecek mi bakiyorum.Yav, oyun mu oynayayim calisayim mi PC'yi troubleshoot mu edeyim. Sorun sadece WoW kaynaklida olabilir. 8 saat TIME SPY 3-4 saat CPU benchmark attim PC'ye. Aslan gibi gecti ama WoW retailda patladi Allah razi olsun.

Haftasonuna kalacagindan kart yollama muhabbeti bir de benim eski PC'ye takacagim 7900XTX'i. Eger orda da timeout alirsam yine GPU diye aglamaya baslarim. Ayriyetten, 2080 TI'ida benim suanki PC'ye takacagim. Bunuda oyle test edecegim. Oyun bazli oldugunu dusundugumden pek yormuyorum kendimi. Cunku Time Spy 3DMARK acik. Kac saat birde ve isi dereceleri superdi.

1724359553619.png

Suanda guncel bir deneme icersindeyim. Bir daha AMD GPU alirsam...

Ekli dosyalar

• timespy extreme.jpg
    timespy extreme.jpg
    309 KB · Görüntüleme: 7

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,480
Bu sorunu 7800x3D yapar mi? Ben stress test vesaire herseyi yaptim birde gozle gorulur bir sikintisi yoktu. Mekanik bir zarar gormedik gozle 2-3 kez teyit ettik.
amd işlemcileri iyi aynı sorunu işlemcisi çıkarmaz

LOG UPDATE.

Incehesap bana Sistemi yollamami CPU yada GPU'da problem olabilecegini soyledi. Birde PBO'yu disable etmem gerektigini soylediler. Kargo sigortasiz gidiyor. Birde PC'ye birsey olmasi eksik. Sahsen yollamadim PC'yi. Biraz beklesinler. Ben Cleanup tool ile yeni yukleme yaptim. Sorun baska oyunlarda teskil edecek mi bakiyorum.Yav, oyun mu oynayayim calisayim mi PC'yi troubleshoot mu edeyim. Sorun sadece WoW kaynaklida olabilir. 8 saat TIME SPY 3-4 saat CPU benchmark attim PC'ye. Aslan gibi gecti ama WoW retailda patladi Allah razi olsun.

Haftasonuna kalacagindan kart yollama muhabbeti bir de benim eski PC'ye takacagim 7900XTX'i. Eger orda da timeout alirsam yine GPU diye aglamaya baslarim. Ayriyetten, 2080 TI'ida benim suanki PC'ye takacagim. Bunuda oyle test edecegim. Oyun bazli oldugunu dusundugumden pek yormuyorum kendimi. Cunku Time Spy 3DMARK acik. Kac saat birde ve isi dereceleri superdi.

Ekli dosyayı görüntüle 37542

Suanda guncel bir deneme icersindeyim. Bir daha AMD GPU alirsam...
amd gpu alınır ama sizin bütçeniz üst seviye bunun için amd driver sorunları ile uğraşmak vs. hem o kadar para veriyorsunuz hemde sorunlarla uğraşıyorsunuz. Amd düşük bütçe dostu

KS

Boromir

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
amd işlemcileri iyi aynı sorunu işlemcisi çıkarmaz

amd gpu alınır ama sizin bütçeniz üst seviye bunun için amd driver sorunları ile uğraşmak vs. hem o kadar para veriyorsunuz hemde sorunlarla uğraşıyorsunuz. Amd düşük bütçe dostu
Haklisiniz kulagima kupe oldu.

KS

Boromir

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
Dun AMDCLEANUP tool ile tekrar yukledim. Bu sefer WoW crashlamadi. Donanimsal oldugunu artik dusunmuyorum.

KS

Boromir

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
Log.

Dun 2-3 saat kadar WoW Classic ve Retail oynadim bir sikinti yoktu. Herhangi bir degisiklik olursa yazmaya devam. Satisada koydum 35'ten. Allah'a emanet olun saygilar sevgiler herkese!

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri