İlk Kesişte Trip

L0ckeNN

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
82
Bundan 1 saat önce otobüs durağındayım iş yerine doğru gidecem,saçları filan yapmışım bendede 1.90 boy var direk gibi durdum otobüs bekliyorum,karşıdan bir otobüs geldi benim yaşlarda (18) bir kız bana bakıyor,baktım o bakıyor bende bakmaya başladım,işte bakıştık 1-2 dakika,sonra bir anda arkamdan bir kız çıktı gözüm bir an refleks olarak ona baktı,sonra tekrar diğer kıza bakayım dedim kız diğer tarafta dönmüş camdan dışarıyı seyrediyor sonra banada bakmadı, hayatımda ilk defa ilk kesişmede trip yedim,buda böyle bir anımdır..
Women ahahaha
-

-
2017 de açılmış bir konuyu hoplatmak :D

Son düzenleme:
KS

OnurhanTY

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
GeforceNow ile sorunum vardı onun için konu açacaktım konuyu hortlatıyorsunuz :D

ThøRagnarøk

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Daha önce hiçbir kızı kesmemiş hiç sevgili yapmamış ve 1.70 boyundaki ben bunları gözü yaşlı okudu...

REX

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Bundan 1 saat önce otobüs durağındayım iş yerine doğru gidecem,saçları filan yapmışım bendede 1.90 boy var direk gibi durdum otobüs bekliyorum,karşıdan bir otobüs geldi benim yaşlarda (18) bir kız bana bakıyor,baktım o bakıyor bende bakmaya başladım,işte bakıştık 1-2 dakika,sonra bir anda arkamdan bir kız çıktı gözüm bir an refleks olarak ona baktı,sonra tekrar diğer kıza bakayım dedim kız diğer tarafta dönmüş camdan dışarıyı seyrediyor sonra banada bakmadı, hayatımda ilk defa ilk kesişmede trip yedim,buda böyle bir anımdır..
benim boy 2 metre kızlar bakıyor ben bakmıyorum çekiniyorum :/

senin yaşında 1.90 dım vay be :D :D

xarkut

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
Ah bu toplu taşıma aşkları , ne kadar güzel.. 1-2 dakika hayal kur, sonra yoluna devam et. Hayat gibi. :D

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri