İlk SATIN aldığınız pc oyunu neydi?

Falcon

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
CD olarak Red Alert 2 Almıştım dayımla beraber 5YTL di (o zamanın parasına göre)
Steamden aldığım ilk oyun CS:GO (30 TL yüklemiştim 5 TL Yükleme ücreti almışlardı)
Ve CS:GO da kutu düşmüştü onu sattım yaklaşık 20 TL ye ondan sonrada o para ile Steamden Rust almıştım

KS

WalterHolk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
15
gayet güzel. orjinal yazılımlar daha çok ucuzlasa da hep orjinal kullansak :)

Arda

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Rurouni' Alıntı:
Evet arkadaşlar konumuz başlıkta yazıyor ilk aldığınız ancak satın aldığınız :angel: pc oyunu nedir bizimle paylaşabilir misiniz?

Mümkünse ve hatırlıyorsanız fiyatıyla beraber yazınız. Bakalım neleri almışız nostalji olsun  :cool:

Nfs ug2

furkancekmece

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Vay bee tarih ve oyun olarak hatırlamıyorum ama mahallede cd satan bi abi vardı 5 liraya satıyordu günlük babam 1 lira verirdi biriktirip alirdim :) ne günlerdi be

Enkanet

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
system3276' Alıntı:
Kim istemez ki ucuz olsun cs go takipteyım

usta oyunfor da 10.5₺ :D

--

Benim ilk satın aldığım oyun (korsan cd satan abimizden) gta san andreas'dı :D  aslında  babam aldı fiyatını tam hatırlamıyorum da 3 5 lira bişeydi heralde :D  Steam'den aldığım ilk oyunda ETS2 olsa gerek :D 15$ gibi bi para saydım heralde tam hatırlamıyorum ama.. O zamanlar Steam tl ile çalışmıyordu :D Sonra işte 5₺'ye arkadaşa hediye aldım aynı oyunu :'(  evet çok koydu

omer20

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ben ilk oyunum gta vice citydi 7 tlye 2 cd almıştım(sanırım adam beni kazıklamıştı)

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri