Fırsat İnceHesap Hesaplı Kasım İndirimleri (Ana Konu)

Ermexx

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
23
abi hala anlamadınız mı :D önce bindirim sonra eski fiyata indirim yapcaklar :D az öğrenin şu firsatçılığı :D

Genzo

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
287
Ryzen 5 5600 dün sitesinde 3.100 küsür tl lerdeydi amazon almanya da ise 2.836tl olması lazımdı almayı düşünüyordum, yarın bir bakayım indirmezler mi 3100 den 2600 e filan dedim hayal kırıklığı oldu.
Zaten 2 haftadır hepsine bindirdiler şimdi bindirmeden önce ki fiyatın üstüne indirim altında satış yapıyorlar ne bir denetleme kurumu var ne de denetleyenleri var istedikleri gibi top koşturuyorlar sorsan eski döviz kuruna göre satıyorduk güncel döviz kurundan hesapladık deyip kolayca altından çıkabilirler ama hangi eski döviz kuru :) tey teyy :)

Şimdi şöyle bir şey var gücümüz ikinci eline yetmediği için sıfır alıyoruz artık, sahibinden ve letgo ilanlarında açılmamışına 3.150 tl yazanda var daha yükseği de var aynı fiyata yakın kullanılmış olanda ülkece zıvanadan çıktık.

Bende bekledim bekledim istediğim fiyatlara düşmeyince teknobiyotikten 12 taksit yapıştırdım 3200 e geldi.

Ermexx

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
23
ekim ile eylülde fiyatlarını not ediceksiniz ona göre bakcaksın :D

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Memlekette fırsatçılık zirve yaptı zaten biliyorsunuz. Normaldir, doğrudur. Kimse şaşırmıyor bile artık.

Göz için olan lens mi yoksa makine için olanından mı?
Göz için kullanıyorum hocam. Makine için de kullanmak isterdim ancak bu ekonomide Fotoğrafçılık hobisi zor :)

Fenomend

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
518
Bende bekledim bekledim istediğim fiyatlara düşmeyince teknobiyotikten 12 taksit yapıştırdım 3200 e geldi.
Yalnız incehesapta 11 tl fazla olmasına rağmen kutulu fanlı geliyor teknobiyotik tray yani kutusuz ve fansız geliyor ona dikkat etmişsindir umarım şimdi aldıysan ve umarım ki fanın vardır hayal kırıklığı olmasın daha fazla :)

Haklısınız valla hocam.

Ben makine için objektif almıyorum uzun zamandır da, dedim orada da mı stokçulul başladı diye :D
Yalnız fotograf makinaları her zaman döviz cinsinden hesaplanıp kolay kolay fiyatı düşmez ve aksesuarları da aynı şekilde öyle olurdu ve ben yan sanatta kullanmak için aldığım makinayı shutter sayısı olmasına rağmen daha yüksek fiyata satmıştım üni döneminde yeni de değil üstelik :) baya yıllar oldu :)

Genzo

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
287
Yalnız incehesapta 11 tl fazla olmasına rağmen kutulu fanlı geliyor teknobiyotik tray yani kutusuz ve fansız geliyor ona dikkat etmişsindir umarım şimdi aldıysan ve umarım ki fanın vardır hayal kırıklığı olmasın daha fazla :)

Yalnız fotograf makinaları her zaman döviz cinsinden hesaplanıp kolay kolay fiyatı düşmez ve aksesuarları da aynı şekilde öyle olurdu ve ben yan sanatta kullanmak için aldığım makinayı shutter sayısı olmasına rağmen daha yüksek fiyata satmıştım üni döneminde yeni de değil üstelik :) baya yıllar oldu :)

Sıvı soğutmam var problem değilde. Kutulu box olanını aldım. Sanırım sadece tray satılıyor diye biliyorsunuz.

Fenomend

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
518
Sıvı soğutmam var problem değilde. Kutulu box olanını aldım. Sanırım sadece tray satılıyor diye biliyorsunuz.
Şu an teknobiyotiğin incehsapla indirim altında yakın fiyata sattığı aynı işlemciler için demiştim . Şu an açıp baktığımda teknobiyotik 8 tl farkla kutulu fanlı olanı koymuş bu da ayrı bir saçmalık işte, fanı 150 200 den say fansız o fiyatı düşür ki insanlar alsın tok satıcılık yüzsüz ticaret gittikçe mide bulandırıcı bir hal alıyor :)

Wrotch

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
608
Ekran kartları vardı piyasaya göre düşük fiyatta onları ekledim konuya. Daha önceden bu fiyatlara düşmüştü zaten tekrar düşürmüşler.
Ekran kartı fiyatlarında genel olarak bir düşüş var fakat bizim malum tr piyasası fırsatçılık yapan çok :)

apollonlykos

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
142
Arkadaşlar teknobiyotiğin sattığı ithalatçı garantili yani tr distribitör garantili değil incehesaptaki penta garantili sanırım bu yüzden fark var.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri