incehesap teknik servis

Flash52

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
arkadaşlar hazır sistem arızalı geldi diye geri göndermiştim sistem parçasınin biri henüz yeni değişti 7 günde güya yenisi ile değiştirmişler ama bunlar aynısının kullanılmış ikinci elini sisteme koymuş olmasın şikayet var da binbir türlü şikayet var da gözüm korkuyor ne gibi önlemler alabilirim yardımcı olabilir misiniz sistem ztn sorunlu geldi şimdi bir kez daha gelicek yine sorunlu cikicak bunlarin rezilligini ben çekiyorum parayla rezil oluyoruz resmen bekleyerek sistemin de ztn absürt bir sorunu vardı yani bir memory management mavi ekranı veriyordu günde 1 kez falan bazen bide güç tuşuna basıyordm açmak için açılırken 5 sn içinde kapanıyordu tamamen sonra ikinci seferde açılıyordu normal bir şekilde bu sebeple gitti servise

servise de güven olmuyor artık ne gibi haklarım var para iademi alamaz mıyım ben bunlara hiç güvenmiyorum çünkü

KS

Flash52

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
Farklı bir sistem iade edildiyse onda ki parçayı senin sisteminde kullanmaları çok normal.
nasıl yani kardeşim başkasının parçasını bana veriyorlar ve bu normal mi oluyor dediğini tam anlayamadim

sorunlu bir parca varsa arızalı ki bu 7 günlük bir sistem bu arızalı olan parçayi sıfır kutusu açılmamış yeni ürün ile değişim yapmaları gerekmiyor mu?

başkasının kullanılmış açılmış parçasıyla değiştirmeleri normal yani senin bu dediğine göre

yunusx36

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
3,016
arkadaşlar hazır sistem arızalı geldi diye geri göndermiştim sistem parçasınin biri henüz yeni değişti 7 günde güya yenisi ile değiştirmişler ama bunlar aynısının kullanılmış ikinci elini sisteme koymuş olmasın şikayet var da binbir türlü şikayet var da gözüm korkuyor ne gibi önlemler alabilirim yardımcı olabilir misiniz sistem ztn sorunlu geldi şimdi bir kez daha gelicek yine sorunlu cikicak bunlarin rezilligini ben çekiyorum parayla rezil oluyoruz resmen bekleyerek sistemin de ztn absürt bir sorunu vardı yani bir memory management mavi ekranı veriyordu günde 1 kez falan bazen bide güç tuşuna basıyordm açmak için açılırken 5 sn içinde kapanıyordu tamamen sonra ikinci seferde açılıyordu normal bir şekilde bu sebeple gitti servise

servise de güven olmuyor artık ne gibi haklarım var para iademi alamaz mıyım ben bunlara hiç güvenmiyorum çünkü
Hangi parça da değişim sağlandı ?

Hüsom

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
761

direk açık açık firmayı tehdit et bunlar ancak ondan anlıyor eğer sıfır ürün ile değişim yapılmazsa tüketici hakem heyetine başvuracağını söyle böyle bir hakkın var yasada o ürünü değiştirmek zorunda ya 0 bir ürün yada elinde yoksa bir üst modeliyle

KS

Flash52

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
Hangi parça da değişim sağlandı ?
işlemci değiştirilmiş 7 gündür hiçbir işlem yapmamışlar dün aradım baya bir konuştum adamlar direk işlemci değişmiş güya yeni sifiriyla şimdi bugün kargoya vermişler sabah sorunum memory ram management mavi ekrani bide PC yi güç tuşuna bastıktan sonra normal açılırken 5 sn sonra tamamen güç kesilerek kapanmasiydi kapandıktan sonra ikinci defa açmak için bastığımda normal bir şekilde açılmasıydi

yunusx36

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
3,016
işlemci değiştirilmiş 7 gündür hiçbir işlem yapmamışlar dün aradım baya bir konuştum adamlar direk işlemci değişmiş güya yeni sifiriyla şimdi bugün kargoya vermişler sabah sorunum memory ram management mavi ekrani bide PC yi güç tuşuna bastıktan sonra normal açılırken 5 sn sonra tamamen güç kesilerek kapanmasiydi kapandıktan sonra ikinci defa açmak için bastığımda normal bir şekilde açılmasıydi
Ramlerden 1 inde problem var görünüyor

KS

Flash52

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
Ramlerden 1 inde problem var görünüyor
arayıp sordum hepsini işlemci arizaliymis güya değiştirilip 15 saat full yüke sokmuşlar hiçbir hata vermemis servisin dediğine göre ama benim işlemciyle hata vermiş mavi ekran falan

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri