Incehesap Ürünü Garantiye Nasıl Gönderebilirim

Samet001

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
konu başlığını açabileceğim uygun yer göremedim o yüzden buraya açtım.

Başlıkta da görüldüğü üzere İncehesap'tan kulaklık ile sıvı soğutma Gaming gecesinde ikisini 1 aldım kulaklıktan gelen giriş kısmı sallanmaya başladı neredeyse yerinden çıkacak gibi bu yüzden kulaklığı garantiye göndermek istedim fakat nasıl yapılcağını bilmiyorum 2 ürün ile beraber gelmesi de sıkıntı çıkarır mı?
ekstra olarak bana 2 ürününde garanti belgesini göndermediler ve faturalarıda ayrı ayrı değil bir olarak gönderdiler bundada bir problem yaşarmıyım

ikikarefarki

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
54
Hesabım kısmında siparişlerim var oraya gir. Siparişinin yanında bir sipariş detay butonu var ona bas. Sağda bir yardım talep et butonu var ona basıp mesaj kısmına sor, yardımcı olurlar. Ben klavyeyi garantiye yollarken öyle yapmıştım. Bana kargo bilgilerini vs yazmışlardı.

KS

Samet001

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Hesabım kısmında siparişlerim var oraya gir. Siparişinin yanında bir sipariş detay butonu var ona bas. Sağda bir yardım talep et butonu var ona basıp mesaj kısmına sor, yardımcı olurlar. Ben klavyeyi garantiye yollarken öyle yapmıştım. Bana kargo bilgilerini vs yazmışlardı.
dediğiniz şekil yaptım umarım garanti belgesi yok diye bir sorun çıkmaz faturalarda bir şekilde

Tefnut

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
230
Firmaya veya servise garanti belgesi yok vs yazma. Sorunu açıkça belirt, yardımcı olmalarını iste, faturası yeterli.

Ahmeet_1

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
892
İncehesabi ara kargo kodu verecekler o kargo koduyla yardım almak istediğin ürünü sadece gönder. Seri numarasından herşey gözüküyor zaten fatura vs gerekmiyor genelde.

bartu115

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
40
fatura çıktısı al sorunu kağıda yaz paketle incehesapa gonder onlar hallediyor

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri