Soru İndirilmesi Gereken Oyunlar

iefe6060

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
10
Selamlar pc gelince sizce kesin indirmem gereken hangi oyunlar var twitch pek takip etmediğimden oyun falanda bilmiyorum valo cs dışında 200lirayı aşmayacak şekilde ücretsiz olursa daha iyi olur oyun önerilernizi bekliyorum pes fifa var mı bu fiyatlara birde the forest ve raftı biliyorum

KafadanKontak

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
246
Orijinal Windows'un yanında geliyor zaten kurulu. Tabii ki Microsoft Store uygulamasından da güncellemen gerekiyor. Aynı Steamv eya Epic gibi kendi uygulaması ve mağazası var. Aylık 40 TL gibi bir fiyatla abone oluyorsun ve aboneliğe özel bir çok oyunu ücertsiz oynayabiliyorsun aboneliğini devam ettirdiğin sürece. Sadece bazı oyunlaırın ek genişletme paketleri ek ücret istiyor. Ama genel anlamda Forza Horizon, Fifa falan hep ücretsiz. Hatta Ea Game Pass de içine dahil oluyor. X-Box hesabını bağlayınca EA game soyunlarını da ücretsiz oynayabiliyorsun.

paladaddy

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
646
begendiğin oyunları istek listene ekleyıp ındırım gelınce alabılırsın. steamde donem donem guzel ındırımler oluyordu.

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,633
Selamlar pc gelince sizce kesin indirmem gereken hangi oyunlar var twitch pek takip etmediğimden oyun falanda bilmiyorum valo cs dışında 200lirayı aşmayacak şekilde ücretsiz olursa daha iyi olur oyun önerilernizi bekliyorum pes fifa var mı bu fiyatlara birde the forest ve raftı biliyorum
RDR2 derdim 1.150₺ oldu

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri