İNDİRİM - Logitech G G29 Driving Force Yarış Direksiyonu

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,133
Cvp: İNDİRİM - Logitech G G29 Driving Force Yarış Direksiyonu

Güzel indirim özellikle bu piyasada. Paylaşım için teşekkürler.

Forumda daha yeni birisi sormuştu 5K bütçeye kadar 2. el için, bu birde sıfır. İhtiyacı olan değerlendirsin derim.

@"umutdundar" fiyatta bir hata mı oldu? 4525,90 TL yazmışsınız ama 4.994,00 TL çıkıyor. Tam zamlanacağı zamanda mı paylaştınız acaba?

KS

umutdundar

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
RE: Cvp: İNDİRİM - Logitech G G29 Driving Force Yarış Direksiyonu

ugur.gozaydin' Alıntı:
Güzel indirim özellikle bu piyasada. Paylaşım için teşekkürler.

Forumda daha yeni birisi sormuştu 5K bütçeye kadar 2. el için, bu birde sıfır. İhtiyacı olan değerlendirsin derim.

@"umutdundar" fiyatta bir hata mı oldu? 4525,90 TL yazmışsınız ama 4.994,00 TL çıkıyor. Tam zamlanacağı zamanda mı paylaştınız acaba?

Vallahi zamlanmış fiyat benim paylaşmamı beklemişler sanki. Şuanda dediğiniz gibi 4994₺ olarak güncellenmiş.

sisou

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2

Diğer sıfır ürünlere göre çok daha ucuz. Almayı düşündüğüm bir direksiyon ama ben vitesiyle (belki standıyla birlikte) ikinci el almayı düşünüyorum.

KS

umutdundar

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

sisou' Alıntı:
Diğer sıfır ürünlere göre çok daha ucuz. Almayı düşündüğüm bir direksiyon ama ben vitesiyle (belki standıyla birlikte) ikinci el almayı düşünüyorum.

İkinci el alırken kontrollerinizi iyi yapın arıza vs. oluşursa servis masrafları ciddi oranda yüksek. Bende G27 kullanıyordum.
Direksiyonda kalibrasyon problemi çıkınca servise verdim 2500₺ onarım bedeli çıkardı yetkili servis bende G29 arayışına girmiştim.
Amazonun G29 fiyatı uygun geldi G27'nin vitesini de G29 çalıştırabildiğimiz için ben yeniden vites alma gereksinimi duymadım.

sisou

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2

7.760TL şu an amazonda. Bence bütçesini buralara çekebilecekler varsa hiç düşünmeden bunu alsınlar. Tek eksisi vitesi 5.000TL.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,133

T300 RS oldukça iyidir, 13K üzerinde fiyatı ülkemizde. @"sisou" Ama bu bıraktığınız bağlantı Amazon Almanya adlı satıcıdan geliyor Yurtdışı yani garantisi burada geçerli olmayabilir Global garantisi yoksa. Zaten sepete ekle bölümünde not düşülmüş bu konu hakkında.

sisou

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2

ugur.gozaydin' Alıntı:
T300 RS oldukça iyidir, 13K üzerinde fiyatı ülkemizde. @"sisou" Ama bu bıraktığınız bağlantı Amazon Almanya adlı satıcıdan geliyor Yurtdışı yani garantisi burada geçerli olmayabilir Global garantisi yoksa. Zaten sepete ekle bölümünde not düşülmüş bu konu hakkında.

Bence Amazon'a güvenilip alınabilir. Şahsen ben bu bütçelere çıkabilecek olsam alırdım.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,133

@"sisou" bende tercih ederdim %99 ama herkes tercih etmeyebilir diye not düşeyim dedim.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri