İngilizce için en iyi gramer kitabı hangisi?

gustavo3

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Selam arkadaşlar, not almayı sevmediğim için kitaptan çalışacağım o yüzden sıfırdan anlatan türkçe açıklamalı , İngilizcenin tüm grammar konuların olduğu kitap arıyorum tavsiye ettiğiniz kitap var mıdır?

benbaaris

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
46
Selam arkadaşlar, not almayı sevmediğim için kitaptan çalışacağım o yüzden sıfırdan anlatan türkçe açıklamalı , İngilizcenin tüm grammar konuların olduğu kitap arıyorum tavsiye ettiğiniz kitap var mıdır?
hocam kitap tavsiyesi vermeyeceğim ama kendimce bir tavsiye vermek isterim. eğer vaktiniz varsa ytda 5-6-7-8-9-10-11-12. sınıf ing derslerinin konu anlatımları var ve bu ders anlatımlarında kelimeler oldukça fazla. bizim tr eğitim sistemindeki tek güzel şey bu ingilizce eğitimi olabilir bence kesinlikle ytdan da yararlanın

merayton

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
MORE&MORE KİTAPLARI OLABİLİR HEM ETKİNLİKLİ HEMDE KISA KISA ANLATIMLAR VAR

umeris

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
165
hocam şahsen bir öğretmen adayı ve üniversite öğrencisi olarak ben ingilizce türkçe açıklamalı olan kitapları pek beğenmiyorum. beğenmiyorum demeyeyim ama aralarında bir fark göremiyorum. başlangıç seviyesi için olan şeyler zaten hep aynı ve herhangi bir türkçe açıklamalı kitap size uyacaktır diye düşünüyorum. açıkçası söylemem gerekirse hiçbir zaman öyle kitaplarla çalışmadım.

https://www.turengkitap.com/urun/ingilizce-konu-anlatimi/
bu hocamızı zamanında izlemiştim ve iyi bir anlatımı olduğunu düşünüyorum. kitabı da yeterli gelecektir diye tahmin ediyorum. bir bakmanızı öneririm. onun dışında kitaptan çalışmak yerine youtube'da bu hocamızın kanalını ve çilem akar gibi blogger dediğimiz insanları da takip edip onların videolarını izleyebilirsiniz. ingilizce yolculuğunuzda başarılar hocam.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri