Soru İninal Kart Ilı Steam Oyun Alınıyor Mu ?

alperenui

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
19
İlk soru başlıkta
2. Olarak oyun aliniyorsa ben 12 yasindayim tc mi falan giricem herhangi bi yas kisitlamasi varmi steamda

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
Alınıyor. Steam için yaş kısıtlaması yok ama İninal için en az 13 yaşında olmak gerekebiliyor belki uygulamada sorun olabilir. Sana önerim Tosla yada Papara kullan. Böyle ıvır zıvır şeylere para kesmiyor.

KS

alperenui

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
19
Alınıyor. Steam için yaş kısıtlaması yok ama İninal için en az 13 yaşında olmak gerekebiliyor belki uygulamada sorun olabilir. Sana önerim Tosla yada Papara kullan. Böyle ıvır zıvır şeylere para kesmiyor.

Kartı aldım bile dogum gunumu hic bekleyemen fiyatlar uctukca ucuyor o tik i isaretleyip devam etsem sıkıntı çıkarmı

Attığın link çalışmıyor bide

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
Kartı aldım bile dogum gunumu hic bekleyemen fiyatlar uctukca ucuyor o tik i isaretleyip devam etsem sıkıntı çıkarmı

Attığın link çalışmıyor bide
Eğer alınıyorsa almayı deneyin sorun olmaz. Link normalde açılıyordu ama bozuk geldi herhalde. Link doğru ama forum otomatik yönlendirme yaptığı için açılmıyor olmalı.

1679666083823.png

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri