İninal Tarafından 23k TL değerindeki iadem yapılmıyor

n7cati

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
224
Selam arkadaşlar , 17 ekimde bir sistemi iade etmiştim iade kabul edildi ve onaylandı iade ininal karta yapıldı , üstünden tam 1 ay geçmesine rağmen para bakiyeme yansımadı , ininal ile 20-30 kez iletişime geçtim fakat sadece şunu söylüyorlar : talebiniz işleme alındı inceleniliyor .
2 Haftadır talebi inceliyorlar ve iademi hala yapmadılar ve paranın provizyonda yani askıda kaldığını söylüyorlar beklememi söylüyorlar , bu konuda ne yapabilirim bilgisi olan varmı :(

ValarMorghulish

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
169
Onlara deki yasal süreciniz doldu eğer bugun atmazsanız avukatıma paramı gasp ettiğinizi söylerim gibi konjusursan belki tutuşurlar işlemi hızlandırırlar.

KS

n7cati

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
224
Onlara deki yasal süreciniz doldu eğer bugun atmazsanız avukatıma paramı gasp ettiğinizi söylerim gibi konjusursan belki tutuşurlar işlemi hızlandırırlar.
yasal sürenin dolduğunu 1 hafta daha bekleyeceğimi eğer iade edilmezse tüketici hakem heyeti ve mahkemeye gideceğimi söyledim işleminizin acileyeti bildirildi dediler hala bekliyorum..

Hocam keşke ininal kullanmasaydınız.
keşke hocam fakat yaptık bir hata umarım iade edilir..

ZULTİA

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
43
Selam arkadaşlar , 17 ekimde bir sistemi iade etmiştim iade kabul edildi ve onaylandı iade ininal karta yapıldı , üstünden tam 1 ay geçmesine rağmen para bakiyeme yansımadı , ininal ile 20-30 kez iletişime geçtim fakat sadece şunu söylüyorlar : talebiniz işleme alındı inceleniliyor .
2 Haftadır talebi inceliyorlar ve iademi hala yapmadılar ve paranın provizyonda yani askıda kaldığını söylüyorlar beklememi söylüyorlar , bu konuda ne yapabilirim bilgisi olan varmı :(
Reis Benimde Bilgim disi 270 Tl cekildi hesaptan Gerekli Bilgilerle Iletisime Gectim Ve 45 Ile 180 Gun Icerisinde Iade edicez Dediler Sanada Gecmis Olsun Yani Dava Et Bence

Metaxa

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
99
Paranızın boşa gideceğini zannetmem fakat İninal kullanılacak bir kart değil.

WayLost

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
47
Kamyon devrilince yol gosteren çok olur geçmiş olsun öncelikle mutlaka mahkeme yolunu seçmeniz lazım.

Buraqq

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
336
Hocam şikayetvara bir şikayet açtın mı görüpte cevap verebilirler en azından süreç daha da hızlanır.

KS

n7cati

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
224
Reis Benimde Bilgim disi 270 Tl cekildi hesaptan Gerekli Bilgilerle Iletisime Gectim Ve 45 Ile 180 Gun Icerisinde Iade edicez Dediler Sanada Gecmis Olsun Yani Dava Et Bence
cimere ve tüketici hakları derneğine başvuru yaptım hocam

Kamyon devrilince yol gosteren çok olur geçmiş olsun öncelikle mutlaka mahkeme yolunu seçmeniz lazım.
cimere ve tüketici hakları derneğine başvurdum , 1 hafta içinde yanıt alamazsam tüketici hakem heyeti ve sanayi bakanlığınada başvuracağım hocam saolun bu arada

Tefnut

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
225
Bu tip durumlarda harcama itirazı yapmanız gerekiyor. Bankanızla görüşün onlar form gönderiyor. Doldurup geri gönderin, 3 güne çözülür.

KS

n7cati

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
224
Bu tip durumlarda harcama itirazı yapmanız gerekiyor. Bankanızla görüşün onlar form gönderiyor. Doldurup geri gönderin, 3 güne çözülür.
yaptım hocam itiraz 2 haftadır değerlendiriliyor diyorlar oyalıyorlar.

Ceszm

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Size etkili bir yöntem söylim linkedin giriyorsunuz İninal ceo’sundan başlıyorsunuz tüm yöneticilere aynı mesajı atıyorsunuz yarın işleminiz için sıradan tüm birimler arıyor :) Bu arada iadeyi yapan kurum olduğu için ve iadeyi kabul ettikleri için sürecin bu kadar uzamaması lazım umarım bir an önce çözülür :(

ZULTİA

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
43
cimere ve tüketici hakları derneğine başvuru yaptım hocam

cimere ve tüketici hakları derneğine başvurdum , 1 hafta içinde yanıt alamazsam tüketici hakem heyeti ve sanayi bakanlığınada başvuracağım hocam saolun bu arada
Dayü Gecenlerde Param Geri Geldi Olayin Ustunden 1 1.5 Ay Gecti Ben Unutmustum Bi Sabah Kalktim Para Hesapta Mesaj Felan Atmislardi

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri