Inno3D Markası Alınır Mı?

Onur.k

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
inno3d markasından bi ekran kartı gözüme çarptı ancak bu markayı ilk defa duyuyorum. köklü bi marka mıdır? güvenilir mi? tavsiye eder misiniz?

ardateo

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
857
hocam kesinlikle uzak durun özellikle bu modelinden ichill modeli olsa hadi belki ama bundan uzak durmalısınız

ardateo

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
857
hocam hatırlıyorsanız ki bi ınno3d 4070ti mevzusu yaşamıştık forumda şahsen deneyimlemiştim fanları aşırı yumuşak sanki plastik değilde silikondan yapmışlar gibi sonrasında ısı değerleri ilk kısa bi süre iyi gibi geliyor fakat sonrasında acayip ısınıyor bide kart çok ince rakiplerine göre soğutma performansıda burdan anlaşılabilir zaten malzeme kaliteside çok kötü dediğim gibi sonra fanlar benim kartımda biraz yerinden oynuyordu bilmiyorum belki benimkinde böyledir ama sanki az bişey zorlasam fanlar yerinden çıkacak gibi bir his veriyordu konuyuda şöyle bırakıyım konuda ekran kartından çok fazla bahsetmemişim ama bak sen istersen

Kanmaze151

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
hocam hatırlıyorsanız ki bi ınno3d 4070ti mevzusu yaşamıştık forumda şahsen deneyimlemiştim fanları aşırı yumuşak sanki plastik değilde silikondan yapmışlar gibi sonrasında ısı değerleri ilk kısa bi süre iyi gibi geliyor fakat sonrasında acayip ısınıyor bide kart çok ince rakiplerine göre soğutma performansıda burdan anlaşılabilir zaten malzeme kaliteside çok kötü dediğim gibi sonra fanlar benim kartımda biraz yerinden oynuyordu bilmiyorum belki benimkinde böyledir ama sanki az bişey zorlasam fanlar yerinden çıkacak gibi bir his veriyordu konuyuda şöyle bırakıyım konuda ekran kartından çok fazla bahsetmemişim ama bak sen istersen

fiyat düşük olunca kalitede düşüklük oluyor fakat bu kartın alınmayacağı anlamına gelmiyor sonuçta fanlarının üstünde zıplamıyoruz d:d

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,215

AA doğru hatırladım

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri