Soru İnno3D Markası Sizce Nasıl?

beraa

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Dün gamegaraj'dan Inno3D RTX4070Ti SUPER X3 OC 16GB 256Bit GDDR6 ekran kartlı sistem aldım henüz elime ulaşmadı bu markayı daha önce duymamıştım rakiplerine göre nasıl?

ardateo

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
857
Dün gamegaraj'dan Inno3D RTX4070Ti SUPER X3 OC 16GB 256Bit GDDR6 ekran kartlı sistem aldım henüz elime ulaşmadı bu markayı daha önce duymamıştım rakiplerine göre nasıl?
Hocam o markadan özellikle o modelden uzak durun yaşadıklarımı yazdığım bi yazımda var isterseniz okuyun
yani malzeme kalitesi gerçekten çöp gibi ve ısınan bi model kalınlığındanda anlarsınız zaten
ınno3d nin sadece ıchıll modelleri alınır bence

KS

beraa

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Hocam o markadan özellikle o modelden uzak durun yaşadıklarımı yazdığım bi yazımda var isterseniz okuyun
yani malzeme kalitesi gerçekten çöp gibi ve ısınan bi model kalınlığındanda anlarsınız zaten
Iyide dostum senin aldığın model farklı benimki farkli

Beratzer

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
hocam tam almayı düşünüyordum gerçi biraz önyargım vardı şimdi iyice kararsız kaldım yaa 🤔

ardateo

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
857

Telefonunu Çıkra

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
29
Marka olarak iyidir genelde soğutma olarak güzel işler yapıyorlar.
Sendeki model low tier civarlarında bir model beklentilerin ona göre olmalı.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri