Çözüldü Instagram Açılmıyor (Çözüldü)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

A.Ayberk

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Merhabalar,

Birkaç gündür instagramı açamadım ne yaptıysam olmadı Instagram logosu geliyor sonra beyaz ekranda kalıyor. Instagram lite açılıyor normal Instagram açılmıyor. Lütfen yardım edin
Telefon : Xiaomi Poco X3 NFC
Sürüm : MIUI 12.5.7
(Telefon bi alt sürümde aynı sorunu yaşadım sonra güncelledim ama gene aynı)

Ekli dosyalar

• Screenshot_2022-07-11-11-14-01-754_com.instagram.android.jpg
    Screenshot_2022-07-11-11-14-01-754_com.instagram.android.jpg
    86.8 KB · Görüntüleme: 28
  • Screenshot_2022-07-11-11-14-03-930_com.instagram.android.jpg
    Screenshot_2022-07-11-11-14-03-930_com.instagram.android.jpg
    35.3 KB · Görüntüleme: 28
Moderatörün son düzenlenenleri:

SmileFate

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
806
Uygulama mağazasından güncelleme olup olmadığını kontrol edin. Güncelleme yoksa ve mağaza sayfasında beta programı gözüküyorsa katılın birkaç dakika bekleyin güncelleme gelecektir. Zaten beta programındaysanız çıkış yapın ve yine bir kaç dakika güncellemeyi bekleyin veya direkt silip yükleyin

Ön bellek temizleyip tekrar deneyin.
  • "Uygulama hakkında > Depolama > ön belleğini temizle"

Uygulama verisini silip tekrar deneyin. [Dikkat: Uygulamanız ilk yüklendiği hale döner. Hesaplara giriş yapmanız gerekir.]
  • "Uygulama hakkında > Depolama > Veriyi sil"

KS

A.Ayberk

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Uygulama mağazasından güncelleme olup olmadığını kontrol edin. Güncelleme yoksa ve mağaza sayfasında beta programı gözüküyorsa katılın birkaç dakika bekleyin güncelleme gelecektir. Zaten beta programındaysanız çıkış yapın ve yine bir kaç dakika güncellemeyi bekleyin veya direkt silip yükleyin

Ön bellek temizleyip tekrar deneyin.
  • "Uygulama hakkında > Depolama > ön belleğini temizle"

Uygulama verisini silip tekrar deneyin. [Dikkat: Uygulamanız ilk yüklendiği hale döner. Hesaplara giriş yapmanız gerekir.]
  • "Uygulama hakkında > Depolama > Veriyi sil"
Hepsini önceden de yaptım şimdide yaptım olmadı hala aynı

SmileFate

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
806
Hepsini önceden de yaptım şimdide yaptım olmadı hala aynı
Cihazı yeniden başlatmayı denemediyseniz deneyin. (Eski cihazımda bu tür sorun yaşadığım birkaç uygulamada işime yarıyordu.)

Depolama alanınız ne durumda? Yeteri kadar boş alan mevcut mu bir kontrol edin.
  • Yeterli hafıza yok ise CCleaner veya alternatif temizlik uygulamaları ile temizlik yapabilirsiniz veya elle gereksiz şeyleri temizleyebilirsiniz.

Yüklü uygulamalarınızda Instagram'ı etkileyebilecek herhangi bir uygulama varsa o uygulama(ları)yı durdurup deneyin. (vpn, dns, izleyiciler veya diğerleri)

İnternet bağlantınızı kontrol edin;
  • Wifi bağlıysanız farklı bir Wifi ağında veya Mobil verinizden deneyin.
  • Mobil verinizden bağlanıyorsanız cihazı uçak moduna alın ve çıkartın tekrar deneyin.
  • İki türlüde olmadıysa uygulama mağazasından VPN indirip VPN ile giriş deneyin (açılırsa ana hesabınıza girmenize gerek yok)

Emin değilim ama bi ihtimal işe yarayabileceğini düşünüyorum: Bazı Samsung cihazlarda uygulama klonlayıcı var yanılmıyorsam dual app diye geçiyor. Cihazınızın ayarlarından bi kontrol edin varsa onunla Instagram'ı klonlayıp deneyin yoksa Play Store mağazasından Parallel Space ile Instagram klonlayıp giriş yapmayı deneyin...

Umarım bunlardan birisi işine yarar. Aklıma başka bir çözüm önerisi gelmiyor. Yine de olmazsa lite uygulaması üzerinden veya yeni bir güncelleme gelene kadar Lite sürüm kullanmaya devam edin. Lite sürümünü kullanmak istemiyorsanız Android için modlanmış Instagram uygulamaları nette var. Ancak modlanmış sürümler gizlilik ve güvenlik riskleri barındırabilir bu yüzden bunları muhakkak araştırarak kullanmanız gereklidir.

KS

A.Ayberk

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Cihazı yeniden başlatmayı denemediyseniz deneyin. (Eski cihazımda bu tür sorun yaşadığım birkaç uygulamada işime yarıyordu.)

Depolama alanınız ne durumda? Yeteri kadar boş alan mevcut mu bir kontrol edin.
  • Yeterli hafıza yok ise CCleaner veya alternatif temizlik uygulamaları ile temizlik yapabilirsiniz veya elle gereksiz şeyleri temizleyebilirsiniz.

Yüklü uygulamalarınızda Instagram'ı etkileyebilecek herhangi bir uygulama varsa o uygulama(ları)yı durdurup deneyin. (vpn, dns, izleyiciler veya diğerleri)

İnternet bağlantınızı kontrol edin;
  • Wifi bağlıysanız farklı bir Wifi ağında veya Mobil verinizden deneyin.
  • Mobil verinizden bağlanıyorsanız cihazı uçak moduna alın ve çıkartın tekrar deneyin.
  • İki türlüde olmadıysa uygulama mağazasından VPN indirip VPN ile giriş deneyin (açılırsa ana hesabınıza girmenize gerek yok)

Emin değilim ama bi ihtimal işe yarayabileceğini düşünüyorum: Bazı Samsung cihazlarda uygulama klonlayıcı var yanılmıyorsam dual app diye geçiyor. Cihazınızın ayarlarından bi kontrol edin varsa onunla Instagram'ı klonlayıp deneyin yoksa Play Store mağazasından Parallel Space ile Instagram klonlayıp giriş yapmayı deneyin...

Umarım bunlardan birisi işine yarar. Aklıma başka bir çözüm önerisi gelmiyor. Yine de olmazsa lite uygulaması üzerinden veya yeni bir güncelleme gelene kadar Lite sürüm kullanmaya devam edin. Lite sürümünü kullanmak istemiyorsanız Android için modlanmış Instagram uygulamaları nette var. Ancak modlanmış sürümler gizlilik ve güvenlik riskleri barındırabilir bu yüzden bunları muhakkak araştırarak kullanmanız gereklidir.
bana yardım ettiğiniz için çok teşekkür ederim. önce parallel space den yaptım oldu ama beni bekletiyordu sonra şans eseri bir yorumda çözümü buldum. artık instagrama giriş yapabiliyorum. yardımlarınız için çok teşekkürler <3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri