İnstagram Alakasız Videolar

Rediron

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
617
Arkadaşlar, 2 gündür instagram reels larda saçma sapan 5-10 beğenili yabancı videolar çıkmaya başladı, her gördüğümde ilgilenmiyorum diyorum daha çok çıkmaya başladı peş peşe çıkıyorlar, bir kaç arkadaştada var bu durum ne oldu instagram mi bozuldu? Çok sinir bozucu bir durum.

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Aslında ilgilenmiyorum seçeneği mantıklı ama işe yarıyor mu tartışılır. Ben gereksiz fotoğraf video gördüğümde genelde onun tersine sevdiğim şeyleri sürekli beğeniyorum bir zaman sonra saçma videoları azaltıyor.

KS

Rediron

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
617
Aslında ilgilenmiyorum seçeneği mantıklı ama işe yarıyor mu tartışılır. Ben gereksiz fotoğraf video gördüğümde genelde onun tersine sevdiğim şeyleri sürekli beğeniyorum bir zaman sonra saçma videoları azaltıyor.
Artık iyice sapıttı, en son demin göz attım zeytinyağı reklamından, diş hekimine, ordan bi yabancı bi adamın konuşmasına, arabada yiyecekleri nasıl soğuk tutarız, çizgi film falan delirecem :)

Arthemis.

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
153
Hocam o durumdan ben genelde şöyle kurtulmaya çalışırım ayarlarda hassas içerik kontrolünu daha fazlaya aldım ardından tüm o gereksiz nefret ettiğim şeylere ilgilenmiyorum dedim sonra 1 2 defa yenileyip ardından ig ye çıkıp giriyorum en azından nefret ettiğim gereksiz şeyler daha az çıkıyor misal ben genelde komedi filim kediler eğlenceli ironiler videolar v.s bakardım bi süre sonra ful bu bakılan şeyler çıkıyor karşınıza reklamlar yine çıkıyor evet ama o gereksiz nefret ettiğim şeyler çok az çıkıyo onlarada ellemiyorum inada daha çok ilgilendiğim konuya bakıyorum azalıyor yine sinirli birisi için o tür şeyler baya deli ediyor adamı bende oluyorum imkansız ztn kimsenin en gereksiz şeylere sinir olmaması :D sinir olunca kedilere bakıyorum bende sakinleşiyorum. :)

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Enteresan bir algoritması var ünlü hesaplarıyla isim olmaz, keşfet düşüp duruyor. Arkadaşların beğendikleri falan da katıyorlar sanırım araya anlamadım gitti

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri