İnstagram hesabına farklı yerlerden giriş.

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Telefonun markası hiç değişmiyor hep benim telefonun markasıyla giriş oluyor. Konum arada bir kafayı yiyor olabilirmi?

Ekli dosyalar

• Screenshot_2022-11-19-20-45-20-267_com.instagram.android.jpg
    Screenshot_2022-11-19-20-45-20-267_com.instagram.android.jpg
    94.5 KB · Görüntüleme: 12

Juice

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
269
Hocam @Çağdaş Işık hocam yazmış zaten aktif olan hariç hepsini silin büyük ihtimal dediğiniz gibi konum kafayı yiyor bazen bendede Gaziantep olarak gözüküyor fakat ben hesaba ben girdim

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,305
Bazen kablosuz ağ bağlantılarında yakındaki ilçe veya ile kaydığı oluyor. O saatler arasında kablosuza bağlıysanı olabilir. Her ihtimale karşı şifrenizi değiştirip güvenlik bilgilerini kontrol ederseniz daha iyi olur.

KS

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Evet oralardan çıkış yaptım ve şifreyi değiştirdim.

KS

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Kısa mesaj yaptım kâfi. Saolun.

SmileFate

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
833
Telefonun markası hiç değişmiyor hep benim telefonun markasıyla giriş oluyor. Konum arada bir kafayı yiyor olabilirmi?
O tarihlerde giriş yapanın siz olduğuna eminseniz pek takılmayın. Zira benzer şeyi bende yaşıyorum ve sanırım sorun GPS ile alakalı.

Burda dikkat etmeniz gereken şey şu olmalı: Giriş yapan IP adreslerinin sizinkiyle uyuşup uyuşmadığını kontrol edin.
Wifi ve kablolu bağlantı için: Modemin her yeniden başlamasında IP adresiniz değişir.
Telefon için: Telefonunuzu uçak moduna alıp çıkardığınızda veya yeniden başlattığınızda IP adresiniz değişir.
Bonus: VPN kullanıyorsanızda açık kaldığı sürece IP adresinizi değişir.
Bunun dışında, bu ve benzeri platformlarda mevcut bir cihazda hesap aktif ise veya sistem olağan dışı bir giriş algılarsa, size bunun bildirimini hem uygulamadan hemde kayıtlı e-posta adresinizden verir. Böyle bir durum yaşadığınız takdirde şifrenizi değişmenizi ve hesap güvenliğinizi arttırmanızı öneririm.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri