instagraqm hesabım ile ilgili bir sorun

çetin karasu

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
arkadaşlar iyi akşamlar benim instyagram hesabımda bir sıkıntı var hiçbir şekilde ne anasayfama gönderi düşüyor ne bir işlem yapabiliyorum ne hikayeleri izleyebiliyorum ne de takipçilerime fln bakamıyorum bunun çözümü nedir . şimdi ben kim takip ediyor etmiyor ona bakmak için uygulama indirdim indirdikten sonra yinede kulanabiliyordum . sonra elektrikler gitti bi yarım saat sonra instagram hesabımı açtığmda hesabım böyle olmuştu başka cihazlarda pclerdede böyle çözümü nedir acaba acil lütfen

Arthemis.

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
153
İlk yöntem olarak uygulamadan girin hesap kısmında tarayıcı ayarları var ardından tarama verilerini temizle seçeneğini kullanın. Akabinde uygulamayı kaldırmak için cihazın ayarlarına girin uygulamayı bulun verileri önbellek v.s seçenekleri temizle seçenekleri olacaktır depolama kısmında onları uygulayın son olarak uygulamayı oradan silin komple sonra tekrar yükleyin deneyin.

Eğer sonuç yine aynı durumda oluyorsa hesabı gizliye falan alın sonra geri açın veya dondurun tekrar girin. Etki etmiyor diyorsanız son çare olarak instagram destek hattına durumunuzu bildirin detaylı size dönüş yapabilirler uygulanacak adımlar bunlar kalıyor gibi.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri