Intel Core i9-13900K 3.0GHz (Turbo 5.80GHz) 36MB Cache 24 Çekirdek LGA1700 13.Nesil İşlemci 13.600,00 TL

Muamma61

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
145
Arkadaşlar intel tarafında bu işlemci kısa süreliğine indirime girdi 2 hafta sonra belki de bu fiyatları bu işlemcide göremeyeceğiz. Uzun vade de kesintisiz kullanmak istediğiniz yaklaşık 15 yıl bizi ileri taşıyacak olan bir işlemcidir. 24 çekirdekli olup 32 iş parçacığı vardır.

Mehmet Erdoğan

Administrator
Admin
Tepki
796
Arkadaşlar intel tarafında bu işlemci kısa süreliğine indirime girdi 2 hafta sonra belki de bu fiyatları bu işlemcide göremeyeceğiz. Uzun vade de kesintisiz kullanmak istediğiniz yaklaşık 15 yıl bizi ileri taşıyacak olan bir işlemcidir. 24 çekirdekli olup 32 iş parçacığı vardır.

alacağınız ürünü birde akakçeden veya epey sitesinden kontorol edin fiyatları araştırın

LordÇalap

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
Doğru ama 100 tl için bilmediğim bir yerden alacağıma 100 tl fazla verip güvendiğim siteden almayı tercih ederim güzel insan :)
Hocam sizin her güvenmediğiniz site güvenilmez olmuyor. Yinede akakçe araştırmasını paylaşıp site konusunda bilgim yok derseniz daha güzel olur. İyi forumlar...

KS

Muamma61

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
145
Hocam sizin her güvenmediğiniz site güvenilmez olmuyor. Yinede akakçe araştırmasını paylaşıp site konusunda bilgim yok derseniz daha güzel olur. İyi forumlar...
Yani güzel insan yanlış anlamayın da bunun için sizin yazıp araştırmanız daha iyi olmaz mı? Sonuç olarak ben yaklaşan bir devin haberini verdim gönlümden gelerek yani bunu umursayıp umursamamak sizin elinizde. Akakçe den baktım fiyatlara ve sitelere en uygunu bu olduğu için bu linki verdim. Bunu da yapmayabilirdim. ;)

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri