İntel Gamer Days Call of Duty: Modern Warfare II Kullanamıyorum.

cantekinkaya1

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
merhaba,
Vatan bilgisayardan sistem aldığımda Call of Duty: Modern Warfare II için bir key verildi. Key'i girdim intelin sistemine kontrol panelimde oyun belirdi ama 28.10.2022 tarihinde tekrar kontrol edin tarzında bir bildirim vardı. Belirtilen tarihte siteye girdiğimde de oyun kontrol panelimde görünüyor ama nasıl yükleyeceğim ya da hangi platform için kod alacağım kısmı çıkmıyor. İlgili görselleri de ekledim.
Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Ekli dosyalar

• KontrolPanel.png
    KontrolPanel.png
    314.6 KB · Görüntüleme: 19
  • KontrolPanel_2.png
    KontrolPanel_2.png
    361.7 KB · Görüntüleme: 19

Bahadır Çeneli

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
87
Hocam master key ile birlikte indirme linki kayıt olduğunuz mail adresine gelmiş olması lazım eğer gözükmüyorsa link, diğer, spam, gereksiz adlı klasörleride kontrol edin.

firsatgamingx

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
10
merhaba,
Vatan bilgisayardan sistem aldığımda Call of Duty: Modern Warfare II için bir key verildi. Key'i girdim intelin sistemine kontrol panelimde oyun belirdi ama 28.10.2022 tarihinde tekrar kontrol edin tarzında bir bildirim vardı. Belirtilen tarihte siteye girdiğimde de oyun kontrol panelimde görünüyor ama nasıl yükleyeceğim ya da hangi platform için kod alacağım kısmı çıkmıyor. İlgili görselleri de ekledim.
Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
Sitede problem olduğu için böyle görünüyor şimdi de ref003 hatası veriyor

Yusufms

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
74
bende nasıl alacağımı bilmiyorum intel hesabıyla battle net hesabını bağlayın diyorlar ama nerden bağlanacağını bilmiyorum

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri