Çözüldü İntel tabanlı bir sistem toplamak istiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TatarOğlu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
211
Merhaba Arkadaşlar İntel tabanlı bir sistem toplamak istiyorum geçen gün bir sistem topladım ancak hepsini bir yerden almak istedim o yuzden böyle bi ürün çıktı orataya bu linkte bulunan ince hesapta ki pc özelikleri ve fiyatı nasıldır sizce bütçe kasa için sadece

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,303
Merhaba Arkadaşlar İntel tabanlı bir sistem toplamak istiyorum geçen gün bir sistem topladım ancak hepsini bir yerden almak istedim o yuzden böyle bi ürün çıktı orataya bu linkte bulunan ince hesapta ki pc özelikleri ve fiyatı nasıldır sizce bütçe kasa için sadece

Fotoğraf yok ve kendiniz tek tek topladıysanız sadece bir siteden genelde uygun olmuyor zaten

Wrotch

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
602

Fotoğraf yok hocam.

KS

TatarOğlu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
211
Fotoğraf yok hocam.
Fotoğraf yok hocam.
ürün bu hocam kasa görseldeki değil
Toplam bütçeniz nedir ?

Sistem uyumunda sorun görünmüyor ama bütçe belirtirseniz daha iyi öneriler gelme ihtimali yüksek.

Anakartı sahibindende satıp istediğiniz alabilirsiniz.

Hepsi buradan alacağım

Sepetin resmini atın daha iyi olur. Link bize boş bir sepet gösteriyor.

göremiyoruz hocam fotoğrafını atar mısınız ?

Fotoğraf yok ve kendiniz tek tek topladıysanız sadece bir siteden genelde uygun olmuyor zaten

Fotoğraf yok hocam.

Bu arada yanlış alıntı yaptım kusura bakmayın. Bütçe kasa için maksimum 23k

Ekli dosyalar

• Screenshot_20221202-004033.jpg
    Screenshot_20221202-004033.jpg
    595.4 KB · Görüntüleme: 51

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760

19k aşağıdakini alırsın nvidia olarak;
Amd olara 3070ti bile tokatlar.

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,303

Fiyat yüksek ve psu pek güvenilir değil. Hazır sistemleri direkt ya da özelleştirerek daha iyi ve ucuza alabilirsiniz.

KS

TatarOğlu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
211
19k aşağıdakini alırsın nvidia olarak;
Amd olara 3070ti bile tokatlar.
Teşekkürler. Peki bu site nin itopya gibi bi mağazası falan varmı? Site güvenilir mi? Hiç bilgim yok bu konularda maalesef kusura bakmayın.

Fiyat yüksek ve psu pek güvenilir değil. Hazır sistemleri direkt ya da özelleştirerek daha iyi ve ucuza alabilirsiniz.
Teşekkürler

Son düzenleme:

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760
Teşekkürler. Peki bu site nin itopya gibi bi mağazası falan varmı? Site güvenilir mi? Hiç bilgim yok bu konularda maalesef kusura bakmayın.

Teşekkürler
Site güvenilir mağazası açıldı diye biliyorum buradan çoğu kişiye önerdik ben bile buradan çoğu şeyimi aldım diyebilirim.

Wrotch

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
602

Teşekkürler
Hocam gaming genden BLADE-5600 sistemini satın aldım. Attığınız sistemin fiyatı 3060'a göre çok fazla kesinlikle önermiyorum daha alternatif sistemler var. 19kya ANNA-GARDAS sistemi var o paralara 3060ti sistemli.

Son düzenleme:
KS

TatarOğlu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
211
Hocam gaming genden BLADE-5600 sistemini satın aldım. Attığınız sistemin fiyatı 3060'a göre çok fazla kesinlikle önermiyorum daha alternatif sistemler var. 19kya ANNA-GARDAS sistemi var o paralara 3060ti sistemli.
Hangi site peki link varmı hocam size zahmet. Kafam öyle karşıtı ki ne yapacağımı şaşırdım. Herşey zamlanıyor bilemedim

KS

TatarOğlu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
211
Buldum hocam özelleştirme yaptım fiyat aşağıdaki gibi çıktı. Şunu sormak istiyorum ama normalde Anakart Asus prime H610m-k ile veriyorlar, ben ise Anakartı Asus tuf gaming b660 plus WiFi D4 ile değiştirdim. Bu Anakart ile almayı düşünüyorum üzerinde dahili WiFi varmış sanırım değer mi o kadar farka? Yorumunuz satın almamda önemli olacak size zahmet

Ekli dosyalar

• Screenshot_20221202-151051.jpg
    Screenshot_20221202-151051.jpg
    267.5 KB · Görüntüleme: 20
  • Screenshot_20221202-151105.jpg
    Screenshot_20221202-151105.jpg
    243 KB · Görüntüleme: 20

Wrotch

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
602
Buldum hocam özelleştirme yaptım fiyat aşağıdaki gibi çıktı. Şunu sormak istiyorum ama normalde Anakart Asus prime H610m-k ile veriyorlar, ben ise Anakartı Asus tuf gaming b660 plus WiFi D4 ile değiştirdim. Bu Anakart ile almayı düşünüyorum üzerinde dahili WiFi varmış sanırım değer mi o kadar farka? Yorumunuz satın almamda önemli olacak size zahmet
Bu fiyatlara 3070ti sistemler çıkmıştı kampanyalı geçen hafta keşke o zaman alsaydınız 23-24 bin civarına. Ama buda kötü değil çünkü diğer attığınız 3060 sistemden daha iyi fiyat olarakta. Kasa ve psuda corsairin bence düşünmeyin.

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,303
O paraya işlemci ve ssd yüksektseniz daha performanslı ve cebinizde para kalır gibi geliyor bana. Kablolu bağlantı daha sağlıklıdır. Kablo sorun oluyorsa aradaki parayla usb wifi alınabilir.

KS

TatarOğlu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
211
O paraya işlemci ve ssd yüksektseniz daha performanslı ve cebinizde para kalır gibi geliyor bana. Kablolu bağlantı daha sağlıklıdır. Kablo sorun oluyorsa aradaki parayla usb wifi alınabilir.
Teşekkürler bunu da not aldım Anakart için bi araştırma yapıp inceleme yaptıktan sonra karar vereceğim. İnşallah çık teşekkür ederim bilgi için

Bu fiyatlara 3070ti sistemler çıkmıştı kampanyalı geçen hafta keşke o zaman alsaydınız 23-24 bin civarına. Ama buda kötü değil çünkü diğer attığınız 3060 sistemden daha iyi fiyat olarakta. Kasa ve psuda corsairin bence düşünmeyin.
Teşekkürler peki Anakart için düşünceniz nedir normalde Asus prime H610m-k ile veriyorlar ben Anakartı Asus tuf gaming b660 plus WiFi D4 ile kişiselleştirme yaptım fark nasıl olur sizce ileriye dönük

Buraqq

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
336
Teşekkürler bunu da not aldım Anakart için bi araştırma yapıp inceleme yaptıktan sonra karar vereceğim. İnşallah çık teşekkür ederim bilgi için

Teşekkürler peki Anakart için düşünceniz nedir normalde Asus prime H610m-k ile veriyorlar ben Anakartı Asus tuf gaming b660 plus WiFi D4 ile kişiselleştirme yaptım fark nasıl olur sizce ileriye dönük
Hocam anakart güzel fakat sistemi güncellediğinizde ki fiyat ile normal fiyatı ile arasında absürt bir rakam varsa tercih etmeyin derim.Az bir yükselme oluyorsa fiyatta alın geçin güzel model.

Wrotch

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
602

Bence 610da işinizi görür aradaki fark çok oluyorsa yapmayın özelleştirme.

KS

TatarOğlu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
211
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri