İnternet Bağlatmada sorun

exauses

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Öncelikle merhaba. Türknet başvurusu yaptık. Kurulum ekipleri gelince binanın internet bağlantı kablolarını kestiklerini söylediler. Öğrenci apartında kalıyoruz. Türkcell normal altyapıdan gelen kabloları kesmiş kendi kutusunu koymuş. Bizede türknet bağlatmak istiyorsanız kablo çekmemiz gerektiğini söylediler diğer türlü süperonline alma zorunda olduğumuzu söylediler. Apartın interneti çok kötü bende oyun oynadığım için sürekli kopmalar ve yüksek ping oynuyorum. Süperonline paketlerine baktım ancak fiyat olarak çok yüksek uygun fiyat olarak 20mbit fiber paketleri var bu paket yeterli olurmu sizce ?

BeratG

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Selamlar, ping olayı hat yoğunluğu ile ilgili oluyor genelde, indirme hızınız 20/8'den 2.5mbp/s yapacaktır. Çok yüksek boyutlu dosya indirmiyorsanız işinizi görecektir.

KS

exauses

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
BeratG' Alıntı:
Selamlar, ping olayı hat yoğunluğu ile ilgili oluyor genelde, indirme hızınız 20/8'den 2.5mbp/s yapacaktır. Çok yüksek boyutlu dosya indirmiyorsanız işinizi görecektir.
Türkcell superonline alt yapısını kullanan millenicom dan felan alsam interneti olurmu acaba ?

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Cvp: İnternet Bağlatmada sorun

Superonline firmasının 20mbps paketinin Upload hızını öğrenin. Online oyunlarda Download harici Upload hızının da önemi var. Saçma bir hata veya altyapı sorunu yoksa Ping düşük olacaktır Superonline firmasında.

BeratG

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
exauses' Alıntı:
BeratG' Alıntı:
Türkcell superonline alt yapısını kullanan millenicom dan felan alsam interneti olurmu acaba ?

Firma ile görüşüp neyin nasıl işlediğini öğrenmek daha doğru olacaktır, Superonline altyapısı ile verebilirler diye düşünüyorum.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri