Internet Hizi

hiraburak

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Merhabalar oncelikle internet baglatmayi dusunuyorum ancak bi com farkli sirket bulunmakta herkezin iy ve kotu yorumlari degisik paketleri var bu konuda kullanan tecrube etmis arkadaslarin yorumlari benim icin tercih secenegini olusturacaktir tesekkur ederim.

ÖR. Millenicom sirketi 100 mbs internet 
85 90 tl gibi bir ucret sunuyorken turk telekom
24.mb interneti 100 liraya 2.yil 110 liraya sunuyor bunun gibi bir cok paket.mevcut telekon diger diger sirketlere kiyasla cok pahali ve az internet hizi sunuyor ne onrerirsiniz bu durumda .

Internetten beklentilerim su yonde 1080p bir filmi donmadan izlemek istiyorum :) 
Boyle bi internet zaten oyunlar uzerindede ms derdi yapmaz diye dusunuyorum .

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
24mbps ile 1080p bir filmi donmadan izlersiniz bunda bir sıkıntı yok.

TTnet firmasının pahalı olmasının sebebi tüm alt yapı ona ait ve diğer tüm şirketler bu altyapıyı kullanıyor internet dağıtırken. Ayrıca millenicom , türknet gibi şirketlere devlet küçük firma olduklarından dolayı teşvik veriyor bu sayede bu firmalar daha ucuza internet verebiliyorlar.

TTnet en iyi tercih ama diğer firmalar kötü değil kesinlikle.

Örneğin bir 2 arkadaşımda millenicom var 2 yıldır sorunsuz keyifle kullanıyorlar. Teknik destek ekibide çok yardımcı oluyormuş.

Hali hazırda bende 3 yıldır Vodafone.net kullanıyorum ve hiç internet sorunu yaşamadım ciddi olarak. Ayda yılda bir en fazla 1-2 saat bakım çalışmalarından dolayı kesildiği oluyor oda olursa ki zaten bilgilendirme yapılıyor. Teknik destek ekibide 7/24 her zaman anında yardımcı oluyorlar.

Siz arayıp bölgenize gelebilecek maksimum hızı öğrenin ve ona göre tercih yapın. Bu arada milenicom firmasında sözleşme yapmadığınız tarifler var onlardan deneyin memnun kalmazsanız hiçbir ücret ödemeden ayrılırsınız.

KS

hiraburak

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
tmdır teşekkür ederim karar verdim sanırım milenicomdan alacagım 35m mb net 70 tl iken turk telekom 24 mb yi 110 veriyor para kolay kazanılmıyor

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri