İnternet Hizmetleri Hk.

alitufan55

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
46
Herkese merhabalar. Şu anda 100mbps Türk Telekomun internetini kullanmaktayım. Gayet memnunum ve kullanalı 2 yıl geçti. Bir sonra ki ay Ekim'de 2 yıllık kontrat bitecek. Şu anda 130₺ ödemekteyim. Steamde oyun indirirken 8-9 mbps ile indiririm her zaman. Bu internetten önce TurkNet kullanmaktaydım kullanana kadar problem yoktu fakat bir arıza çıktığında muhattap biri bile gelmediği için Türk Telekom'a geçtim. Sorum şudur; Geçen gün fiyat aldım ve Ekimde kontrat yenileyince ilk yıl 389₺, ikinci yıl 449₺ olarak bana fiyat verdiler. Piyasayı bilmediğim için sizlere soruyorum sizce normal mi? Ya da bize pahalı mı söylediler? Başka önerilere de tabi ki açığım. Teşekkür ediyorum, iyi forumlar.

Rediron

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
600
Herkese merhabalar. Şu anda 100mbps Türk Telekomun internetini kullanmaktayım. Gayet memnunum ve kullanalı 2 yıl geçti. Bir sonra ki ay Ekim'de 2 yıllık kontrat bitecek. Şu anda 130₺ ödemekteyim. Steamde oyun indirirken 8-9 mbps ile indiririm her zaman. Bu internetten önce TurkNet kullanmaktaydım kullanana kadar problem yoktu fakat bir arıza çıktığında muhattap biri bile gelmediği için Türk Telekom'a geçtim. Sorum şudur; Geçen gün fiyat aldım ve Ekimde kontrat yenileyince ilk yıl 389₺, ikinci yıl 449₺ olarak bana fiyat verdiler. Piyasayı bilmediğim için sizlere soruyorum sizce normal mi? Ya da bize pahalı mı söylediler? Başka önerilere de tabi ki açığım. Teşekkür ediyorum, iyi forumlar.
Yani pahalı 100mbps için. Bende şuan telekom kullanıyorum 100mbps'e 190tl ödüyorum. Aralık'ta bitecek benimde. Türknet 300 lira yaptı o bile pahalı şuan. Telekom'da kalmayı düşünüyordum güzel bir fiyat verirse ama sizin gibi olursa geçilebilecek tek firma comnet gibi. Ama o da biraz riskli, parayı peşin alıyor. Müşteri temsilcilerine ters çıkışırsanız direk iptal ediyorlarmış aboneliği. Yani sorun yaşarsak yine muhattap bulmak zor olabilir. Türknet'in hizmetini ben beğeniyordum, iyidi bence bu arada, kayıt açtıktan 15dk sonra seni arıyorlardı. Müşteri hizmetlerini arayıp ulaşmaya çalışırken kanser olmaktan çok daha basitti.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri