Yardım İnternet Için Ne Almalıyım

alperenko

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Modemim salonda benim odamda bu resimde gördüğünüz cihazı kullanıyorum ama yetmiyor 100 mbps internetim var ama bu cihaz yüzünden çekmiyor nasıl bişey almalıyım
IMG-20231021-WA0031.jpeg

ArtemisQ

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Router al 2+1 de yaşıyosan çok pahalı bir şeye ihtiyacın yok 700-800 TL lik bir şey yeter aldığında modemi bilgisayar kasasına yakın bir yere bağla modemden kasaya interneti kablolu bağla router salona koy modemden router a kablo çek biz öyle kullanıyoz 10 numara 5 yıldız

KS

alperenko

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Router al 2+1 de yaşıyosan çok pahalı bir şeye ihtiyacın yok 700-800 TL lik bir şey yeter aldığında modemi bilgisayar kasasına yakın bir yere bağla modemden kasaya interneti kablolu bağla router salona koy modemden router a kablo çek biz öyle kullanıyoz 10 numara 5 yıldız
Kanka 3+1 ev modemin bilgisayara yaklaşma ihtimali yok çok uzak

Rediron

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
600
Kanka 3+1 ev modemin bilgisayara yaklaşma ihtimali yok çok uzak
Ya modemi değiştir, yayım gücü daha iyi bir şey al, sorunu kökten çöz. Bilgisayarındaki adaptörde 5ghz yoksa 5ghz bir adaptör al 100mbpsi alabilmek için. Tabi ki modemde de 5ghz olacak. Modemi de olabildiğince evin merkezi bir yere konumlandır. Kablo çekmekten sonraki en iyi çözüm, elektrik tesisatın iyiyse powerline adaptör.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri