İnternet Kafeciye 1500 TL Ücret Vermek

`KeDicK*

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhabalar arkadaşlar yeni aldığım ekran kartım ,ram ,ssd ve cpu soğutucusu geldi

Bunları söküp takmaktan pek anlamıyorum
internet kafeciden rica ettim

işte abi şu parçaları takıp termal macunu felan sürersen pcye bir temizlik yaparsan
üzerinede temiz bir format atarsan kaça patlar dedim en fazla 1500 tl olur kardeşim dedi

Bunlar haricinde net kafeciden bios ayarlarından ramlerin hız aşırtmasını yapmasını da isteyeceğim
ek olarak belki birde format usb isteyebilirim.

şimdi sizce piyasası bu mu yoksa adam bizimi koparıyor :D

Manisa da yaşıyorum başka bir net kafeciye daha gittim oda yakın bir fiyat verdi

Son düzenleme:

KOCAEFE

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
497
Tornavida tutup, vida takabiliyorsanız kendiniz montaj videolarını izleyip veya montaj kılavuz kağıtlarına bakıp yapabilirsiniz. Herkes doğuştan öğrenmiyor montajı, biraz vakit ayırıp halledersiniz. Gayet basit bir işlem. Fazla fiyat istemiş basit bir montaja.
Format dediğin de internetten Win indirirsin Microsoft'un sitesinden ve kendin basitçe Türkçe menüleriyle yaparsın. Bir de Windows key alırsınız tamam.

Kürşat K.

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
1,241
Düşündüğün zaman 300 TL çok ama kimse 50-100 TL için de uğraşmak istemez dolayısıyla en iyisi kendi işini kendin halledeceksin.
Türkiye de fiyat algısı kalmadı çünkü 100/200tl 10/20tl gibi olmuş artık kimse takmıyor

Düşündüğün zaman 300 TL çok ama kimse 50-100 TL için de uğraşmak istemez dolayısıyla en iyisi kendi işini kendin halledeceksin.
Birde kendi işini kendin halledeceksin her zaman için geçerli değil maalesef işi ehline vereceksin bazen

Arthur Morgan

Co Admin
Co Admin
Tepki
1,790
Türkiye de fiyat algısı kalmadı çünkü 100/200tl 10/20tl gibi olmuş artık kimse takmıyor

Birde kendi işini kendin halledeceksin her zaman için geçerli değil maalesef işi ehline vereceksin bazen
Yani mümkün olduğu durumlarda bu dediğim geçerli tabi. Sistem toplama çok zor bir işlem değil Windows kurulumu falan da internetten izlenerek yapılabilecek şeyler. Kendine güvenmeyen gereksiz kurcalayıp masraf çıkarmamalı tabi.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri