İnternet Secimi ?

Kayhan Öztürk

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhaba ;

Yıllardır TTNET' yalın hipernet limitsiz 35 Mbps ' kullanıyorum taahutum bitiyor önerebileceğiniz internet firması nelerdir ? değiştirmeye cok gerek varmı ttnet eskide mi kaldı ? 65 TL' ödüyorum aylık , ne önerebilirsiniz ?

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Türknet 'i deneyebilirsin. Hipernet kullandığın için altyapı konusunda sıkıntın yok. 100 Mbps Download ve 3 Mbps Upload hızı 64,99 TL 'ye kotasız olarak Türknet 'ten alabilirsin. Tahadüt olmadığı için memnun kalmazsan hiçbir ücret ödemeden başka sağlıyıcıya geçebilirsin. Eğer bir tanıdığın varsa etrafın Türknet kullanan ondan alacağın bir kod ile ilk ay ücretsiz deneme şansında var.

Enes Değirmenci

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
0
Ofisimizde de Türknet kullanıyoruz hiz stabil ancak herhangi bir sorun olduğunda karşında bir muhattab bulmakta sıkıntı çekebilirsiniz

KS

Kayhan Öztürk

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Enes Değirmenci' Alıntı:
Ofisimizde de Türknet kullanıyoruz hiz stabil ancak herhangi bir sorun olduğunda karşında bir muhattab bulmakta sıkıntı çekebilirsiniz

cok sıkıntılı mı ulaşması ?

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Teknik destek kısmında otomasyon çalışıyor sesli otomatik yanıtlar var sadece. Mail atıyorsunuz yada form dolduruyorsunuz onlar sizi arıyor canlı biri ile görüşme sadece bölye. Bu yüzden bir sıkıntı olduğunda çözülmesi normalden daha uzun sürüyor.

Enes Değirmenci

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
0
ugur.gozaydin' Alıntı:
Teknik destek kısmında otomasyon çalışıyor sesli otomatik yanıtlar var sadece. Mail atıyorsunuz yada form dolduruyorsunuz onlar sizi arıyor canlı biri ile görüşme sadece bölye. Bu yüzden bir sıkıntı olduğunda çözülmesi normalden daha uzun sürüyor.

Tam da  olay böyle işliyor

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri