İnternet sıkıntısı ve modem önerisi

Dromomani

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
[font=BlinkMacSystemFont, -apple-system,]ASUS DSL-N14U modemini kullanıyorum. İnternetim Download 16 Upload 0,6 değerlerini alıyorum. Modeme kablo ile tek bağlandığım zaman ping değerim 25-35 arası oluyor fakat evdeki kişiler wifiye bağlandığı zaman modeme bağlanan kişi sayısından dolayı pingim 100-250 arası gidip geliyor. Sıkıntının modemde olduğunu düşünüyorum çünkü 5 yıldan fazla süredir kullanıyorum. Bu sıkıntıları yaşamayacağım bir modem öneriniz var mı ? Max bütçe 600 TL[/font]

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,131
Güncel modemlere yükselebilirsiniz yada modem değil. Router alabilirsiniz. Router alırsanız daha iyi ağ yönetimine sahip bir cihaz alabilirsiniz.

- Bu ürün önerimdir. Pek çok markada Router cihazı var ama en iyi uyum için yine ASUS marka ürün önerdim size.

Router ne bilmiyorsanız Ruoter cihazları hali hazırda var olan modeminize gelen ağı kendisi daha güncel teknolojiler ile evinize dağıtan bir cihaz türüdür. Hem kablosuz hem kablolu olarak daha iyi ağ yönetimi yapabilirler. Sizin modem ana internet ağını alacak ve bu modem ile birbirlerine kablo ile bağlayacaksınız. Daha sonrasında ağ yönetiminizi bu Router cihazı kontrol alacak.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri