Yardım İnternet Var Ama İnternetli Hiç Bir Şeye Girilmiyor

QuickEK

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
144
Benim çok bilgim yok bu konuda size sadece sizin yaşadığınıza benzer yaşadığım durumu ve çözümü anlattım.

Ahmetzkan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
73
nasıl hallederim ne demek oluyor
Masaüstü bilgisayar değil mi? Eğer öyleyse varyasyonları dene usb sürücüsünü tak,çıkar,pc kapat ve aç. Modemi resetle ve hiç olmazsa yarına kadar bekle bakalım bazen wifi kaynaklı oluyor.Bende bir keresinde telefon bağlanmıyor pc bağlanıyordu ben elle dns vererek çözdüm o yüzden sana da manuel dns ver dedim.

KS

Zwaige

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
524
Masaüstü bilgisayar değil mi? Eğer öyleyse varyasyonları dene usb sürücüsünü tak,çıkar,pc kapat ve aç. Modemi resetle ve hiç olmazsa yarına kadar bekle bakalım bazen wifi kaynaklı oluyor.Bende bir keresinde telefon bağlanmıyor pc bağlanıyordu ben elle dns vererek çözdüm o yüzden sana da manuel dns ver dedim.
laptop

tamam beklerm umarım düzelir. reser attım şuan wifi bağlı gözüküyoe ama girilmiyor valo yt fln

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761

KS

Zwaige

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
524
google fln hix biseye gşrmiyor oda safece pc den