internet

çınardalı

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
İyi günler. Benim sorunum bir akrabanın çocukların eba dan ders yapması için verdiği laptop bilgisayarda internette herhangi bir siteye giriyorum, bu sitenin kendi içindeki kendi ürün  arama penceresinde (google veya başka bir arama motorunda değil)  ara sekmesinin olduğu yere daha ben bir şey yazmadan  tıkladığımda arka arkaya bir çok kelime sıralanıyor. Bu kelimelerin bazılarından rahatsız oluyorum. Bilgisayardan anlayan kişilere sordum, internetten aradım çözüm bulamadım. Bana önerilen format atmak oldu. Bulunduğum yer şehre uzak zaten kendimizde yapamayız., İmkan ve zaman da yok. Eğer bir çözümünüz varsa rica ediyorum ayrıntılı yazarsanız sevinirim. Dikkatinizi çekmek isterim herhangi bir alışveriş sitesi veya bir firmanın sitesinin kendi içindeki ürün arama penceresi
ara butonuna tıkladığım zaman istemediğim kelimeler sıralanıyor. İlginiz için şimdiden teşekkür ederim.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Tarayıcıda daha önce aranan şeyler siz tıkladığınızda aşağıda listelenir. Tarayıcı geçmişini silin ve arama önerileri sun diye bir ayar olması gerek onu kapatın tarayıcı ayarlarından.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri