İnternetten Telefon Alacağım Ama ?

emir furkan dogan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
37
Arkadaşlar merhaba, bugün teknoloji mağazalarını gezdim yenilenmiş iPhone 12 veya sıfır S22 arasında kalmıştım. Daha önce Iphone 12 kullananlar da aynı S22 gibi ısındığını ve şarjının yetmediğini söylediler. Surum böyle olunca S22 satın almaya karar verdim. İnternetten aldığım ürünlerde KVK garantisi oluyor mu? S22 hakkında çok fazla forum okudum oyun oynamıyorum ve genelde evdeyim o yüzden şarja takmak sorun oluşturmaz başka eksik yönleri var mıdır?

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
Doğru mu oluyor bilmiyorum ama KVK sitesinde arattığımda en son Samsung S21 çıkıyor , S22 veya S23 bulunmuyor. Bu da bu modellerin KVK garantisi olmadığı anlamına gelebilir ama yine de satıcıya sorun. Emin değilim.

KS

emir furkan dogan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
37
Doğru mu oluyor bilmiyorum ama KVK sitesinde arattığımda en son Samsung S21 çıkıyor , S22 veya S23 bulunmuyor. Bu da bu modellerin KVK garantisi olmadığı anlamına gelebilir ama yine de satıcıya sorun. Emin değilim.
Diğer sorularım hakkında bilginiz var mıdır ?

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
Günlük kullanım için alınabilir bir model denmiş , onun dışında ısınma ve pil gibi bir çok sıkıntısı var gibi. Xiaomi 12T bakılabilir bence. Pil konusunda başarılı.

KS

emir furkan dogan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
37
S22 4-5 verirken Xiaomi 3 yıl android 4 yıl güvenlik veriyor aynı zamanda su ve toza dayanıklılığı yok ben başka telefon istemiyorum açıkçası premium bir telefon istiyorum oyunda oynamıyorum o yüzden başka telefon lazım değil ama nerden satın alacağım garantiye gitmesi gerekirse ne olacak gibi sorularım var.

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
Amazon üzerinden alınabilir diye düşünüyorum. Herhangi bir sıkıntıda daha çabuk yardımcı olabilirler. Satıcı puanı da iyi duruyor ve "Samsung Türkiye Garantili" denmiş.

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,967
Amazon üzerinden alınabilir diye düşünüyorum. Herhangi bir sıkıntıda daha çabuk yardımcı olabilirler. Satıcı puanı da iyi duruyor ve "Samsung Türkiye Garantili" denmiş.

Amazon zaten gayet ilgili bir yer. Bencede amazondan alınmalı

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri