İnventus güvenilir mi?

mertaliozturk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
323
İnventus sitesinden bilgisayar sipariş etmeyi planlıyorum site güvenilir midir herhangi bir iadede vs. Politikaları nelerdir 14 gün koşulsuz hak varmı garanti belgeleri geliyormu birde merak ettiğim diğer konu bilgisayar geldiğinde her parçanın ayrı ayrı mı garanti kağıdı oluyor yoksa hepsi tek bir kağıttamı mesela sadece ramler bozuldu bütün sistemimi garantiye gönderiyorum?

Buraqq

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
336
İnventus sitesinden bilgisayar sipariş etmeyi planlıyorum site güvenilir midir herhangi bir iadede vs. Politikaları nelerdir 14 gün koşulsuz hak varmı garanti belgeleri geliyormu birde merak ettiğim diğer konu bilgisayar geldiğinde her parçanın ayrı ayrı mı garanti kağıdı oluyor yoksa hepsi tek bir kağıttamı mesela sadece ramler bozuldu bütün sistemimi garantiye gönderiyorum?
İnventus güvenilir tabiki hocam ama garanti konusunda pek bir bilgim yok.Konu dışı hangi sistemi almayı düşünüyorsun hocam?

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Bende anakartı oradan satın aldım , kutuda bir garanti belgesi geldiğini hatırlamıyorum ama mail ile gelen fatura da garanti yerine geçiyor diye biliyorum.

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,305
Alış veriş tecrübem olmadı ama güvenilir bir firma olduğunu biliyorum. Yakın çevremde pc toplarken parça aldı ama garanti süreci ve diğerleri hakkında bilgim yok. Firma resmi olarak Noctua ürünleri satıyor, indirim kovalıyorum lga 1700 için.

Addoganli

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
35
Güvenilir site hocam.

KS

mertaliozturk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
323
İnventus güvenilir tabiki hocam ama garanti konusunda pek bir bilgim yok.Konu dışı hangi sistemi almayı düşünüyorsun hocam?
Allahın izniyle aralığın 10undan sonra almayı düşünüyorum

Ben apu sistemi oradan aldım bir sorun yaşamadım.
Güvenilir site hocam.
Peki hocalarım bu garanti belgeleri olayı nasıl?

KS

mertaliozturk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
323
Cidden aynı sistemi düşünüyorum fakat ailem ne der bilemiyorum bu yüzden kesin değil inşallah alabilirim.İnşallah bir sıkıntı olmadan sende alabilirsin hayırlı olsun diyeyim şimdiden.
Ya bende bütçe çok yok bunu alacağım sonra yazın çalışırım bir şekil 3060da koysam içine yoluma bakarım gibi gayette ucuz bir sistem şuan inşallah sanada banada nasip olur.

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,305
Bende inventus'un benzer sistemi bakmıştım bir aralar ama alamamıştım ve içimi acıtmıştı, sonra denk geldi, şartlar elverdi başka daha iyi sistem aldım. Umarım ailenizi ikna edip alabilirsiniz. Daha iyilerini kullanmanız dileğiyle

Fake God

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
119
İnventus köklü ve güvenilir firma ama ben çok kırgınım onlara. 29 ekimde noctua fanlara yaptığı indirimi kasımda yapmıyorlar :) İnventus duy sesimizi fan alacağız seni bekliyoruz :)

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri