Yardım İphone 13 Pro Max Cihazım

caesar33

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Selamlar,

Iphone 13 pro max cihazım eve bağlattığım türk telekom internetim 5g internetine bağlanıyor ama bir uygulama açtığım zaman çok geç geliyor ama 2.4ghz e aldığım zaman bunlar çözülüyor modem yakınımda uzakta değil yardımcı olursanız sevinirim.

Moderatörün son düzenlenenleri:

Rediron

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
600
iPhone 13 pro max cihazım eve bağlattığım türk telekom internetim 5g internetine bağlanıyor ama bir uygulama açtığım zaman çok geç geliyor ama 2.4ghz e aldığım zaman bunlar çözülüyor modem yakınımda uzakta değil yardımcı olursanız sevinirim
Bazı modemlerde, özellikle Telekom'un verdiklerinde bu sorun yaşanıyor Iphonelar ile. Özellikle modem vc220 g3u falan ise mutlaka değiştirtin. Hatta modemi Telekom'dan almayıp aynı paraya kendiniz daha kaliteli bir modem almanız daha mantıklı.

KS

caesar33

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Bazı modemlerde, özellikle Telekom'un verdiklerinde bu sorun yaşanıyor Iphonelar ile. Özellikle modem vc220 g3u falan ise mutlaka değiştirtin. Hatta modemi Telekom'dan almayıp aynı paraya kendiniz daha kaliteli bir modem almanız daha mantıklı.
Ama daha önce böyle sıkıntısı yoktu 4 aydır sorun yoktu 1 haftadır sıkıntı var

KS

caesar33

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Bir yazılım güncellemesi vs den sonra mı bu şekilde oldu? Başka bir 5ghz ağda da test ederseniz sorun ne tarafta anlarsınız.
Büyük ihtimalle yazılımdan sonra oldu başka cihazlarda sıkıntı yok sadece benim telefonda bağlanmıyor apple a gittim sorunlarımı anlattım telefonda sıkıntı yok dediler olmazsa modemi değiştireceğim

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri