İphone Cihazım Kayboldu Nasıl Bulucam?

Metehankr28

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Merhaba arkadaşlar iphone cihazımı bugün cebimden habersiz şekilde düşürdüm kaybettim ve akşam fark ettim bindiğim otobüslere sordum yok bulamadım iphonu bul açık mı bilmiyorum polise veya başka bulabileceğim yöntem yok mu birisi aldıysa vermez diye düşünüyorum pahalı bir telefon şuanda nasıl bulucam yardım edin lütfen bana

@Sahuraka

Son düzenleme:

altinerim

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
132
Merhaba arkadaşlar iphone cihazımı bugün cebimden habersiz şekilde düşürdüm kaybettim ve akşam fark ettim bindiğim otobüslere sordum yok bulamadım iphonu bul açık mı bilmiyorum polise veya başka bulabileceğim yöntem yok mu birisi aldıysa vermez diye düşünüyorum pahalı bir telefon şuanda nasıl bulucam yardım edin lütfen bana

@Sahuraka
dostum bilgisayardan itunesa giriyosun apple hesabınla telefonu önce kayıp moduna alıyorsun bulan ordan arayaibliyor diye biliyorum not bırakınca bul açıksa buldan şansını dene

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,151

@Sahuraka
Umarim telefonumu bul aciktir yoksa gecmis olsun

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri