Iphone Termal Macun Sürülür Mü?

tridyboos

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
17
arkadaşlar elimde samsung c8 vardı ve 32gb eski bir android telefon :D ablam iphone 7 kullanıyordu 11 aldı bana kaldı 7 ye geçtim bende yine 32 gb ama samsung a göre daha akıcı arayüz ama çok fazla ısınıyor şimdi ben bu telefonu 128gb yapmak isityorum bu işlem yapıldıktan sonra telefonu telefoncu kapatmadan önce termal macun sürsem arka kasaya temas edermi ve ısınma problemi azalmaz aslında neden azalmaz işlemcideki ısıyı direkt arka kasaya vermiş olucaz ama işlemci performansı açısından performans artışı yaşarmıyım değermi kullanıcağım macun thermal grizzli 12mk macun

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,166
Ben daha önce telefon sökmüştüm içinde termal macun olduğunu görmedim. Termal pad kullanıldığını gördüm. Yine de telefoncuya danışarak yaptırın.

KS

tridyboos

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
17
Ben daha önce telefon sökmüştüm içinde termal macun olduğunu görmedim. Termal pad kullanıldığını gördüm. Yine de telefoncuya danışarak yaptırın.
işinde uzman birine sorsam iyi olucak :D illaki ona gidip böyle bir soru sorulmuşdur benim amacım içerdeki ısıyı dışarıya daha rahat bir şekilde çıkartma ve işlemci yüksek saat hızlarında daha uzun süre çalışa bilsin ztn eski bir telefon ama işlemcisi yindede güçlü ve işletim sistemi iyi :D

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri