İptal ettiler, Parayı ödedikten sonra? #Deluxe 5T11-PCH

utkua58

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Deluxe 5T11-PCH 

1 saatlik denemeden sonra zorla ödemeyi yaptık ve karttan para çekildi 13.300 TL.
Site düzeldikten sonra siparişlerim sayfasında böyle bir yazı yazıyordu NEDEN?

XXXXXX numaralı sipariş, 25 Aralık 2021 tarihinde verildi ve şu anda İptal Edildi durumundadır.

Parayı ödedik yani almış oluyorum sistemi Form yöneticileri ve PCHOCASI yardımcı olun Lütfen. @"OceanLaB" 

Canlı destekle görüştümpazartesi tekrar yazın dediler, ama bu olay çok kez başıma geldi ve sorun yaşamıştım umarım bu sefer sorun yaşamam.

Bu hatayla karşılaşan var mı ?

İPTAL NEDENİ DE YAZMIYOR İLGİNÇ

berke0KXX

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
RE: İPTAL ETTİLER = PARAYI ÖDEDİKTEN SONRA ? #Deluxe 5T11-PCH

neden böyle bir olayla karşılaştın acaba ne için aldın sistemi acaba mining için falanmı veya aynı teslimat adresine 2 adet sistem siparişimi verdin

KS

utkua58

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

berke0KXX' Alıntı:
neden böyle bir olayla karşılaştın acaba ne için aldın sistemi acaba mining için falanmı veya aynı teslimat adresine 2 adet sistem siparişimi verdin

Hayır 2 tane sipariş vermedim zaten 1 siparişlik para vardı kartta.

berke0KXX' Alıntı:

Şua an elimde olan pc kardeşimin onu da itopyadan almıştık aynı sorunla karşılaşmıştık ama itopyanın ceo su gelip sorunu çözmüştü yine aynı sorunla karşılaştık :D 

berke0KXX

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

Vay be ilginç bir sorun hemde art arda 2 kez çok ilginç eğer ödeme gittiyse ve elinizde buna dair bir kanıt var ise şüpheniz olmasın yardımcı en kısa sürede olmaya çalışırlar

KS

utkua58

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

berke0KXX' Alıntı:
Vay be ilginç bir sorun hemde art arda 2 kez çok ilginç eğer ödeme gittiyse ve elinizde buna dair bir kanıt var ise şüpheniz olmasın yardımcı en kısa sürede olmaya çalışırlar

Aynen ozamanda itopyanın ceo su bu mesajı yazmıştı.

Merhaba,

POS cihazından ödeme geçip ödemesi bize ulaşan tüm siparişlerin çıkışı sağlanacaktır, bu konuda herhangi bir şüpheniz olmasın.

Paylaştığınız görsellerde de sipariş iptali ile ilgili herhangi bir işlem görmemekteyiz. Başlıkta direkt olarak siparişin bizim tarafımızdan iptal edildiğini belirterek, bu yönde bir işlem yapılmışçasına bir ithamda bulunmuşsunuz ancak böyle bir bilgi ne çağrı merkezimizden ne de sosyal medya hesaplarımızdan verilmemiştir. Neye istinaden bu yönde bir varsayımda bulunduğunuzu anlayamadık. Para iadesi yapılacağı ile ilgili bilgiyi nereden aldınız?

Tanımlı stok adeti aşılmış dahi olsa gerekli stok oluşturularak ödemesi tamamlanan tüm siparişlerin çıkışı sağlanacaktır.

Özel mesaj üzerinden isim, soyisim ve sipariş numarası bilgilerini bizimle paylaşabilirseniz ilgili ekipteki arkadaşlarımıza siparişin, sipariş ekranında gözükmemesi ile ilgili sorununuzu iletebilirim.

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,097
Cvp: İPTAL ETTİLER = PARAYI ÖDEDİKTEN SONRA ? #Deluxe 5T11-PCH

Herhangi bir iptal vs söz konusu mu şuan? Sipariş numarası vs varsa bir yazın bende iletişime geçeyim ne olduğu konusunda..

KS

utkua58

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
RE: Cvp: İPTAL ETTİLER = PARAYI ÖDEDİKTEN SONRA ? #Deluxe 5T11-PCH

OceanLaB' Alıntı:
Herhangi bir iptal vs söz konusu mu şuan? Sipariş numarası vs varsa bir yazın bende iletişime geçeyim ne olduğu konusunda..

Özelden atmama gerek var mı?

OceanLaB' Alıntı:

130297 numaralı sipariş, 25 Aralık 2021 tarihinde verildi ve şu anda İptal Edildi durumundadır.
@"OceanLaB"

FatihCetin

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5

@"OceanLaB" hocam bende herhangi bir iptal işlemi yapmadığım halde,şuan iptal edilmiş durumda gözüküyor.Ödeme yapıldı,kredi kartı ile limitten düşüldü.canlı desteğe yazdım ödemeden emin iseniz pazartesi günün firma ile görüşün dediler.Umarım olumsuz sonuçlanmaz çünkü hediye mouse da gözüküyor siparişte hani geç kalınmışlık vs de yok.

130271 numaralı sipariş

KS

utkua58

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
RE: Cvp: İPTAL ETTİLER = PARAYI ÖDEDİKTEN SONRA ? #Deluxe 5T11-PCH

FatihCetin' Alıntı:
@"OceanLaB" hocam bende herhangi bir iptal işlemi yapmadığım halde,şuan iptal edilmiş durumda gözüküyor.Ödeme yapıldı,kredi kartı ile limitten düşüldü.canlı desteğe yazdım ödemeden emin iseniz pazartesi günün firma ile görüşün dediler.Umarım olumsuz sonuçlanmaz çünkü hediye mouse da gözüküyor siparişte hani geç kalınmışlık vs de yok.

130271 numaralı sipariş
Sorunun tıpatıp aynısı merak etme gönderirler bence kasa ve mouse yi  mağdur etmezler umarım.

İsmail

Administrator
Admin
Tepki
124

@"utkua58"  Pazartesi gelişmelerden haberdar et ilgilenelim.

KS

utkua58

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
RE: İptal Etiller = Parayı Ödedikten Sonra ? #Deluxe 5T11-PCH

geri dönüşünüz için teşekkrüler. pazartesi olumsuz bir cevap alırsam sizlere geri deönüş yapcagım.
saygılarımla

cicekselcukk

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Cvp: İptal ettiler, Parayı ödedikten sonra? #Deluxe 5T11-PCH

Siparişimi iptal ettiler ben de zor bela uğraşarak aldım, hatta bilgisayarı aldıktan sonra hafta içi gelir diye düşünerek monitör klavye siparişlerimi de verdim elde avuçta ne varsa harcadım, bir de ne göreyim siparişimi iptal etmişler.

Pc Hocasına Gamegaraj’q güvenerek yola çıktık, şimdi ortada ne bilgisayar var ne para iadesi var.

Bugün başka YouTube’lar da sistem yayınlayacak onu da alamayacağım çünkü parayı kestiler iadenin gelmesi de zaman alacak.

Şu an ciddi şekilde mağdur durumdayım, Gamegaraj’dan ve PCHocasından mağduriyetimin giderilmesini ve hakkım olan satın aldığım sistemin tarafıma iletilmesini önemle rica ediyorum.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri